تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سفیر آلمان در کابل در دیدار با وزیر کشور افغانستان از ادامه همکاری‌ها کشورش با نیروهای امنیتی افغان خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، «تاج محمد جاهد» وزیر کشور افغانستان و «ماکوس پوتسل» سفیر آلمان در کابل با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند. جاهد در این دیدار ضمن قدردانی از کمک‌های […]

[ad_1]

همکاری‌های امنیتی-نظامی آلمان با افغانستان ادامه می‌یابدآمریکا تحریم‌های نظامی روسیه را بردارد به افغانستان بالگرد می‌فرستیموزارت کشور افغانستان خواستار افزایش کمک‌های امنیتی چین شدطرح «تک کرسی شدن حوزه‌های انتخاباتی» در شرایط جاری به نفع افغانستان نیست

سفیر آلمان در کابل در دیدار با وزیر کشور افغانستان از ادامه همکاری‌ها کشورش با نیروهای امنیتی افغان خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، «تاج محمد جاهد» وزیر کشور افغانستان و «ماکوس پوتسل» سفیر آلمان در کابل با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

جاهد در این دیدار ضمن قدردانی از کمک‌های دولت آلمان برای تقویت و آموزش نیروهای امنیتی افغان گفت: دولت آلمان در کنار جامعه جهانی از تمامی برنامه‌های کاری دولت کابل بخصوص در بخش امنیتی حمایت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: پلیس افغانستان نسبت به گذشته تخصصی‌تر شده است و در جهت تأمین امنیت سراسری این کشور آمادگی کامل دارد.

سفیر آلمان نیز در ادامه این دیدار گفت: آلمان به تمامی تعهدات خود در قبال نیروهای افغان مبنی بر ادامه همکاری‎هایش در بخش آموزش و مشاوره پایبند است.

پوتسل اذعان داشت: در همین راستا دولت آلمان در نظر دارد تا با نیروهای امنیتی افغانستان همکاری کند.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس