تاریخ انتشار: ۱۳ خرد ۱۳۹۴

محمود احمدی‌نژاد معتقد است همه لبخندها و دوستی ها در مناسبات دیپلماتیک یک دروغ است و آنچه در ظاهراین روابط رخ می‌دهد غیر از واقعیت است. به گزارش گذارنیوز به نقل از خبر آنلاین محمود احمدی‌نژاد در جشن نیمه شعبان در مسجد فاطمه زهرا (س)کوی کوثر همدان افزود: در مذاکرات و روابط دیپلماتیک در سطح […]

محمود احمدی‌نژاد معتقد است همه لبخندها و دوستی ها در مناسبات دیپلماتیک یک دروغ است و آنچه در ظاهراین روابط رخ می‌دهد غیر از واقعیت است.

احمدی نژاد

به گزارش گذارنیوز به نقل از خبر آنلاین محمود احمدی‌نژاد در جشن نیمه شعبان در مسجد فاطمه زهرا (س)کوی کوثر همدان افزود: در مذاکرات و روابط دیپلماتیک در سطح جهان چیزی به نام دست دادن و لبخند زدن طرفین به هم را شاهد هستیم و این به دور از واقعیت باطنی این روابط است. او با تشریح ویژگی‌های مستکبرین و شیاطین حاضر در جهان از آنان به عنوان متوقف کننده پیشرفت و رشد علمی ملت ها در جهان به نام امنیت جهانی، عامل اختلاف آفرین و کینه در جهان، رواج دهنده اوهام و خرافات و مانع تحقق عدالت و آزادی یاد کرد و اظهار داشت: در پاسخ به این سوال که آیا ظهور نزدیک است باید گفت که ظهور نزدیک است و پیرو واقعی امام به این امر اذعان دارد.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه با امید است که ظهور نزدیک به نظر می آید، خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) یک منتظر واقعی بود که با یقین به اینکه صاحب اصلی انقلاب امام زمان(عج) است، به نزدیکی ظهور و ایجاد زمینه های ظهور اعتقاد داشت. جهان به سرعت به سمت استقبال از امامشان حرکت می کنند و خیزش ملت ها به رهبری امامشان بساط ظلم را خواهد برچید. او با بیان اینکه بشریت برای رسیدن به کمال‌، نیازمند ایجاد بسترهای لازم برای ظهور است ، تصریح کرد: سراسر تاریخ نشان دهنده این است که مستکبران همواره با نقشه های شوم خود زمینه ها را برای عدم دستیابی ملت ها به جریان زلال و حیات بخش ظهور را فراهم می کرده اند و این نقشه ها به نتیجه نرسیده و نمی رسد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس