تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] قطر در حال حاضر یک دوره تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را در سالن پشت سر می گذارد و این در حالی است که تیم ملی ایران فعلا خواب است و تازه از روز ۲۳ مردادماه استارت می زند. به نوشته رسانه های قطری، تیم ملی این کشور با برنامه ای دقیق مشغول آماده سازی […]

[ad_1]

قطر در حال حاضر یک دوره تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را در سالن پشت سر می گذارد و این در حالی است که تیم ملی ایران فعلا خواب است و تازه از روز ۲۳ مردادماه استارت می زند.

به نوشته رسانه های قطری، تیم ملی این کشور با برنامه ای دقیق مشغول آماده سازی برای شروع مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی است. 

به گزارش خبر آنلاین در ادامه این برنامه ریزی، کارنینو سرمربی اروگوئه ای تیم ملی قطر جلسه ای را با صبری لاموشی سرمربی الخریطیات که سابقه مربیگری الریان و ام صلال را هم دارد، برگزار کرد. هدف از برگزاری این جلسه کمک به تیم ملی بود. تیم ملی قطر قرار است راهی سوئیس شود و اردوی خارجی خود را برگزار کند. این تیم تا روز بازی با ایران سه دیدار دوستانه هم برگزار می کند.

قطر در حال حاضر یک دوره تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را در سالن پشت سر می گذارد و این در حالی است که تیم ملی ایران فعلا خواب است و تازه از روز ۲۳ مردادماه استارت می زند. ایران و قطر روز ۱۱ شهریور ماه در اولین بازی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی رودروی هم قرار می گیرند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس