تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رودکی می‌گوید: محمد درخشان سابقه خوبی در امر مدیریت فدراسیون جودو دارد. بعد از ده سالی که او از فدراسیون دور بود کسی نتوانست جودوی ایران را به خوبی مدیریت کند. محمدرضا رودکی، قهرمان اسبق تیم ملی جودوی ایران در خصوص انتخاب رییس جدید فدراسیون جودو به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: محمد درخشان سابقه خوبی […]

[ad_1]

رودکی می‌گوید: محمد درخشان سابقه خوبی در امر مدیریت فدراسیون جودو دارد. بعد از ده سالی که او از فدراسیون دور بود کسی نتوانست جودوی ایران را به خوبی مدیریت کند.

محمدرضا رودکی، قهرمان اسبق تیم ملی جودوی ایران در خصوص انتخاب رییس جدید فدراسیون جودو به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: محمد درخشان سابقه خوبی در امر مدیریت فدراسیون جودو دارد. بعد از ده سالی که او از فدراسیون دور بود کسی نتوانست جودوی ایران را به خوبی مدیریت کند و ما در این مورد شاهد ضعف مدیریتی بودیم. بهترین سال‌های جودوی ایران مربوط به زمانی است که درخشان در راس فدراسیون حضور داشت.


او ادامه می‌دهد: جودوی ایران در بحران قرار دارد و همه خانواده جودو باید به درخشان برای برون رفت از این وضعیت کمک کنند و به رییس فدراسیون زمان لازم را بدهند تا به وضعیت کنونی سر و سامان بدهد.


رودکی در خصوص مسائل حاشیه‌ای فدراسیون جودو می‌گوید: متاسفانه مسائل حاشیه‌ای بسیاری در فدراسیون جودو وجود دارد که باعث فلج شدن این ورزش شده است. جودوی ایران احتیاج به یک تغییر اساسی دارد و همه باید به هر نحوی به اتمام این مشکلات کمک کنند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس