تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: امیدواریم حرکتهای پرورشی به جریان سازی اجتماعی، فرهنگی و فکری در بین دانش آموزان تبدیل شود. به گزارش ایسنا، حمیدرضا کفاش در دومین روز نهمین اردوی ملی مربیان و اعضای پیشتازان که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد اظهارکرد: جمع حاضر در اردوگاه شهید […]

[ad_1]

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: امیدواریم حرکتهای پرورشی به جریان سازی اجتماعی، فرهنگی و فکری در بین دانش آموزان تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا کفاش در دومین روز نهمین اردوی ملی مربیان و اعضای پیشتازان که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد اظهارکرد: جمع حاضر در اردوگاه شهید باهنر بیش از ۲ هزار مربی و دانش آموز هستند که ۵۰۰ نفر از آنها به اردوگاه کوهستانی کلکچال صعود کرده‌اند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: بلا فاصله پس از این اردو شاهد حضور بیش از ۲ هزار نفر از  مربیان و دانش‌آموزان دختر در قالب تشکل فرزانگان خواهیم بود که به معنای واقعی اردو را برگزار می‌کنند.

وی ادامه داد: این اردو نمونه واقعی برای تربیت اجتماعی نسل آینده است که از لحظه ورود تا هنگام خروج با همفکری ، همدلی ، همیاری و همکاری فعالیت های خود را انجام می دهند.

کفاش تصریح کرد: این برای اولین بار است که اردوی مربیان و دانش آموزان به صورت تلفیقی برگزار می‌شود و خوشبختانه در دولت تدبیر و امید همه ساله این اردو برگزار شده و این بار توفیقی است تا مربیان تجربیات خود را در فضایی با نشاط در اختیار جوانان سلحشور قرار دهند.

وی گفت: علاوه بر انتقال تجربیات در این اردو کارگاه‌های مختلف آموزشی در زمینه‌های تشکیلاتی و مهارتی و برنامه‌های ورزشی و زیارتی وجود دارد تا همه علاوه بر تربیت اجتماعی به خودسازی بپردازند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: همزمان با این اردوی بزرگ ۳هزار نفر نخبه قرآنی ، ۳ هزار نفر نخبه فرهنگی ، ۲ هزار نفر همیار مشاور و اعضای شوراهای دانش آموزی در سایر اردوگاه های کشور به دانش افزایی و کسب تجربه مشغول هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس