تاریخ انتشار: ۱۲ فرو ۱۳۹۵
مصاحبه همسر بزرگترین تروریست جهان با نشریه سوئدی؛

سجا الدولامی به تازگی مصاحبه‌ای با روزنامه سوئدی “اکسپرسن” انجام داد.

به نقل از نیویورک پست، سجا الدولامی – همسر سابق ابوبکر بغدادی – به تازگی مصاحبه‌ای با روزنامه سوئدی “اکسپرسن” انجام داد. او همسر سابق یکی از خطرناک‌ترین تروریست‌های جهان بود. با این وجود، وی مدعی است از اینکه همسرش سرکرده گروه تروریستی داعش است بی‌خبر بوده است. همسر سابق ابوبکر البغدادی او را کمی خشن و در عین حال یک مرد عادی در خانواده توصیف می‌کند که به صورت غیر طبیعی در روزهای آخر زندگی مشترک ناپدید شد.
وی گفت: من در ابتدا تصور می‌کردم بغدادی یک مدرس دانشگاه به نام هشام محمد است. او یک انسان عادی بود. اینکه وی چگونه به سرکردگی یکی از بزرگترین سازمان‌های تروریستی جهان رسید، یک راز است.
سجا در ادامه گفت همسر اول من یک مبارز عراقی بود که کشته شد و مرا با پسران دوقلویم تنها گذاشت. دایی من، ابوبکر را به عنوان همسری برای من و پدری برای فرزندانم معرفی کرد. ازدواج من با بغدادی در سال ۲۰۰۹ تنها چند ماه طول کشید و این وصلتی شاد برای من نبود. او به جز مواردی که دستور می‌داد به ندرت سخن می‌گفت. وی افزود: او تنها به من دستور می‌داد که برایش چیزهایی بیاورم، سخنان او تنها خلاصه به  دستورات می‌شد و نه بیشتر.
وی درباره عجیب‌ترین چیزی که از بغدادی دیده بود گفت: علاقه شدید او به ناپدید شدن ناگهانی یکی از موارد عجیب رفتاری وی بود. من او را دوست نداشتم. او شخص مرموزی بود که نمی‌توانستم با او به صورت طبیعی صحبت و رابطه داشته باشم.
سجا در سال ۲۰۰۹ ابوبکر بغدادی را رها کرد و زمانی که در سال ۲۰۱۴ تلاش می‌کرد با مدارک جعلی و به صورت غیرقانونی وارد لبنان شود ،دستگیر شد. وی گفت: پس از دستگیری تصویری از ابوبکر را به من نشان دادند و از من پرسیدند که آیا وی را می‌شناسم. زمانی که آنها فهمیدند من همسر سابق بغدادی هستم شوکه شدند. هفت سال از ازدواج من با ابوبکر البغدادی می‌گذرد و واقعیت این است که من همسر سابق خطرناک‌‌‌ترین تروریست جهان بودم!
همسر ابوبکر بغدادی: وی فرد بسیار مرموزی است/ بغدادی استاد دانشگاه بود!+ تصاویر
همسر ابوبکر بغدادی: وی فرد بسیار مرموزی است/ بغدادی استاد دانشگاه بود!+ تصاویر
انتهای پیام/

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس