تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] طی مراسمی از آزادگان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تجلیل شد. به گزارش ایسکانیوز، در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و نیز جمعی از آزادگان سال های دفاع مقدس این سازمان برگزار شد، حجت الاسلام آل هاشم طی سخنانی آزادگان را نماد ایثار و مقاومت […]

[ad_1]

طی مراسمی از آزادگان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تجلیل شد.

به گزارش ایسکانیوز، در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و نیز جمعی از آزادگان سال های دفاع مقدس این سازمان برگزار شد، حجت الاسلام آل هاشم طی سخنانی آزادگان را نماد ایثار و مقاومت کشور برشمرد و گفت: سالها اسارت و مقاومت در زندان های مخوف رژیم بعثی عراق همراه با شکنجه و …. بسیار سخت و طاقت فرسا بود که آزادگان ما با توکل به خداوند و تمسک به ائمه اطهار(ع) به خوبی از عهده آن بر آمدند.

نماینده ولی فقیه در ارتش در ادامه پایبندی به آرمان های انقلاب حتی در سخت ترین شرایط در دوران اسارت را از دیگر ویژگی های آزادگان کشور دانست و افزود: بسیاری از آزادگان ما که با رویگردانی از آزمان های انقلاب می توانستند شرایط بهتری را در اسارت برای خود فراهم کنند با ” نه” گفتن به رژیم بعثی عراق حتی جان خود را نیز در راه تعهد به آرمان هایشان نثار کردند و این می تواند به الگویی ماندگار برای ما تبدیل شود.

در پایان این مراسم جمعی از آزادگان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش مورد تقدیر قرار گرفتند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس