تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی حرف و حدیث های مطرح شده در خصوص جدایی جبهه اصلاحات از حسن روحانی را تلاشی برای مخدوش کردن فضا از جانب مخالفان دولت می داند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از آستان ،داریوش قنبری در این رابطه ادامه داد: آقای روحانی در انتخابات ۹۲ با حمایت همه جانبه […]

[ad_1]

داریوش قنبری

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی حرف و حدیث های مطرح شده در خصوص جدایی جبهه اصلاحات از حسن روحانی را تلاشی برای مخدوش کردن فضا از جانب مخالفان دولت می داند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از آستان ،داریوش قنبری در این رابطه ادامه داد: آقای روحانی در انتخابات ۹۲ با حمایت همه جانبه چهره های شاخص اصلاحات توانست با رای بالای ۱۸ میلیونی به عنوان رییس جمهوری انتخاب شود و خودش هم می داند که این طیف سیاسی هزینه های زیادی را در این راه متحمل شده است.

وی افزود:همچنین جریان اصلاح طلبی هم می داند که رییس دولت یازدهم خودش را مقید به رعایت اصول اصلاح طلبی می داند و دقیقا به همین دلیل، دلیلی وجود ندارد که جبهه اصلاحات و دولت تدبیر و امید راه خود را از هم جدا کنند. انشاءالله در انتخابات اردیبهشت ۹۶ هم اتفاق مبارک ۲۴ خرداد سه سال پیش تکرار خواهد شد تا مجموعه ای توانمند و دلسوز تا سال ۱۴۰۰ عهده دار مسئولیت اجرایی کشور باشد تا سیر صعودی این چند سال همچنان به مسیرش ادامه بدهد.

این فعال سیاسی تاکید کرد: دولت با توانمندی خود بحران های ناشی از عدم توانایی سالهای هشتاد و چهار تا هشتاد و هشت را تا حد زیادی رفع کرده است و برای کاهش بیشتر مشکلات لازم است تا طیف مستقر در پاستور دولت دوازدهم را هم به دست بگیرد.

قنبری عصبانیت گروهی از توانایی های روحانی را دلیل اصلی شایعه پراکنی ها در خصوص اختلاف دولتی ها با جبهه اصلاحات عنوان کرد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس