تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایش «آژاکس و گزارش یک خودکشی» به نویسندگی و کارگردانی همایون غنی زاده روز یکشنبه ۷ شهریورماه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی نمایش «آژاکس»،‌ این نمایش براساس اسطوره آژاکس است که غنی‌زاده آن را با نگاهی تراژیک و طنز به سفارش کمپانی […]

[ad_1]

همایون غنی زاده

نمایش «آژاکس و گزارش یک خودکشی» به نویسندگی و کارگردانی همایون غنی زاده روز یکشنبه ۷ شهریورماه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی نمایش «آژاکس»،‌ این نمایش براساس اسطوره آژاکس است که غنی‌زاده آن را با نگاهی تراژیک و طنز به سفارش کمپانی «رام» کشور استونی نوشته است.

آژاکس یکی از پهلوانان اساطیری یونان باستان و از قهرمانان جنگ تروآدومین جنگجوی توانا پس از آشیل است که سرنوشتی و پایانی تلخ دارد. این نمایش محصول مشترک ایران و استونی است که رایمو پاس تک بازیگر نمایش و نقش آژاکس را بازی می‌کند. او پیش از این در نمایش «آنتیگونه» به کارگردانی همایون غنی‌زاده بازی کرده است و در کارنامه هنری خود جوایز متعددی از جمله برای نمایش«آنتگیونه» کسب کرده است.

نوتر(ادیسه)، آندروس واریک (آگاممنون)، کولی رینومگی (آتنا)، الینا رینولد (تکمسا)، مارتین کٌیو (مارتین)، یاکوپ نومیک (اوری) گویندگان این نمایش هستند.

این نمایش در ۷ شهریور در سانس۲۰:۳۰ و ۲۲:۳۰ روی صحنه می‌رود و پس از آن در استونی اجرا خواهد شد.

آنطور که کمپانی رام برای نمایش «آژاکس وگزارش یک خودکشی» طراحی کرده این نمایش در ۳۵ جشنواره شرکت خواهد داشت.

هومان محمد حسینی: مترجم، شایا قاسم‌پور: مدیر پروژه، نازنین گودرزی: دستیار کارگردان و برنامه ریز، لیزا لیکسو: منشی صحنه، همایون غنی‌زاده: طراح صحنه و لباس، حمیدرضا پاسوار: طراح الکترو آکوستیک، پویا منشی زاده: طراح پوستر و بروشور، ندا انتظامی: روابط عمومی، سعید غفاری، فرشید جعفری، محسن کرند: گروه صحنه و دکور، بهار نرگسی: دستیار لباس، تبلیغات مجازی: سایت تیوال، تئاتربازها، تهران تیاتر.
۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس