تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: همایش صنعت چاپ این استان پنجشنبه هفته جاری با حضور مسوولان کشوری و استانی در سمنان برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز از شاهرود محمدرضا سوقندی روز سه شنبه افزود: این همایش با حضور محمدمهدی احمدی مدیرکل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی […]

[ad_1]

سوقندی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: همایش صنعت چاپ این استان پنجشنبه هفته جاری با حضور مسوولان کشوری و استانی در سمنان برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز از شاهرود محمدرضا سوقندی روز سه شنبه افزود: این همایش با حضور محمدمهدی احمدی مدیرکل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از فغالان صنعت چاپ این استان در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار می شود.

وی گفت: در این همایش یک روزه ضمن بررسی توانمندی های صنعت چاپ استان سمنان، فعالان و دست اندرکاران این صنعت به بحث و تبادل نظر در خصوص مسایل و مشکلات و نیز فعالتر سازی این صنعت در سال اقتصادی مقاومتی، اقدام و عمل می پردازند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: در حاشیه این همایش نمایشگاهی از توانمندی های صنعت چاپ استان سمنان نیز برگزار می شود.

در استان سمنان ٧٩ واحد چاپخانه وجود دارد.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس