تاریخ انتشار: ۱۴ خرد ۱۳۹۵

– همایش شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران بخش کرفتو شهرستان دیواندره شامگاه پنجشنبه با حضور بخشدار کرفتو، اعضای شورا و جمعی از مردم برگزار شد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا، بخشدار کرفتو در این همایش گفت: با فعالیت دهیاران و بهورزان، بخش کرفتو از نظر بهداشتی رتبه اول را کسب کرده است.
علی اشرف مرادی با تشکر از مردم که بیش از ۷۰ درصد در مرحله اول انتخابات و بیش از ۴۰ درصد در مرحله دوم مشارکت داشتند گفت: در این زمینه رتبه بالایی در استان داشتیم.
بخشدار کرفتو گفت: بخش کرفتو با داشتن غار کرفتو مهد تمدن است و باید به تمام مردم شناسانده شود و همایش ملی کرفتو نیز در این راستا برگزار شد.
وی گفت: شوراها به عنوان نماینده مردم باید پیگیر مشکلات روستاها باشند، متاسفانه عملکرد بعضی از شوراها و دهیاران جای انتقاد است.
مرادی ادامه داد: تعدادی از دستگاه های خدمات رسان در روستاها با شوراها همکاری ندارند و پروژه ها را ناقص انجام می دهند باید شوراها ناظر بر عملکرد ادارات خدمات رسان باشند و اگر مشکلی پیش آید به بخشداری اطلاع دهند.
بخشدار کرفتو گفت: ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار با مشارکت مردم در بخش کرفتو هزینه شده است که باید از فعالیت شوراها و دهیاران در این زمینه تشکر کرد.
در پایان دهیاران و شوراهای نمونه مورد تقدیر قرار گرفتند.
بخش کرفتو در شهرستان دیواندره واقع شده است.
۱۹۰۴/۷۳۵۳

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس