تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴
گزارش اجمالی;

همایش سراسری اصولگرایان با عنوان «بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت» صبح امروز پنجشنبه در سالن اجتماعات مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز شد.

به گزارش “گذارخبر” در این مراسم سیدشهاب الدین صدر به عنوان دبیر همایش، آیت‌الله موحدی کرمانی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز، غلامعلی حداد عادل سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز و حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان سخنرانی کردند.

در این همایش شخصیت های اصولگرا همچون محمدنبی حبیبی، حسین فدایی، آیت الله قرهی، سیدمحمد حسینی ، علیرضا زاکانی، صادق خلیلیان، پرویز سروری، حسین مظفر، حمیدرضا حاجی‌بابایی، محسن کوهکن، مسعود زریبافان، صادق محصولی، محسن روح‌الامینی، روح‌الله فروزنده، حسین الله‌کرم، محمد ناظمی اردکانی رئیس سابق سازمان ثبت احوال و مهدی چمران حضور دارند.

۱۴ کمیته فعال در شورای اصولگرایی

به گزارش مهر، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در این همایش، با اشاره به اینکه سه ماه است که شورای اصولگرایان استان تهران شکل گرفته و تاکنون توانسته کمیته های مختلفی را ساماندهی کند، گفت: ۱۴ کمیته فعال از اقشار مختلف در تهران فعال هستند، لایه های اول و دوم شکل گرفته که جمعیت متشکلی را در تهران شامل می شود.
وی با اشاره به اینکه این کمیته ها با محوریت روحانیت فعالیت می کنند، اظهار داشت: امیدواریم تشکل های ارزشمندی که از اقشار مختلف شکل گرفته بتوانند، در دو انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به نحو احسن ایفای نقش کرده تا یک انتخابات پرشور برگزار کنیم.
ابراهیمی تاکید کرد: جلسه امروز در راستای وحدت اصولگرایان است و همه اصولگرایان با محوریت روحانیت در خط رهبر انقلاب حرکت می کنند؛ امروز سربلندیم که عالمی فقیه محوریت اصولگرایی را برعهده دارد.

آوای ائتلاف به دور از سهم خواهی

رییس شورای همگرایی اصولگرایان گفت: همه احزاب اصولگرا با همه سلیقه ها امروز به این نقطه رسیده اند که باید با هم حرکت و تا آخر این روحیه را حفظ کنند و منیت ها و سهم خواهی را کنار گذاشت.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید رضا تقوی در این همایش افزود: الحمدالله سهم خواهی ها کنار گذاشته شده و این نشانه رشد است. رییس شورای همگرایی اصولگرایان از همه نیروهایی که در حوزه اصولگرایی تنفس می کنند، خواست که آنها را کمک کنند و همه آوای ائتلاف سر دهند.

رییس شورای همگرایی اصولکرایان تصریح کرد: در این مراسم قرار بود آیات عظام محمد یزدی و مصباح یزدی هم حضور پیدا کنند که آیت الله یزدی به دلیل کسالت این امکان فراهم نشد.

حضور منسجم اصولگرایان در انتخابات خبرگان و مجلس

حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس در جمع خبرنگاران گفت: وحدت اصولگرایان با عنایت خدا و وحدت کلمه و انسجام در حال تحقق است، اصولگرایان تصمیم دارند با انسجام در انتخابات مجلس دهم و خبرگان رهبری حضور هماهنگ، متشکل و سازمان‌یافته‌ای را داشته باشند.

وی افزود: گام‌هایی که تا امروز برداشته شده، برای رسیدن به انسجام در راستای افزایش اقتدار و کارآیی نظام قابل قبول است و اجتماع امروز هم در همین راستا است.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم همه نیروهای انقلاب با انسجام و در چارچوب مصالح ملی و آرمان‌های انقلاب اسلامی، قدم‌های قابل قبولی را بردارند.

.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس