تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از بابلسر، همایش خانوادگی نیروی انتظامی بابلسر  با محوریت حفظ کرامت خانواده همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه هفته ناجا برگزار شد. در این مراسم  با حضور فرمانده نیروی انتظامی  شهرستان بابلسر ،مسئولین  و پرسنل نیروی انتظامی از خانواده  شهدای نیروی انتظامی تقدیر بعمل آمد. […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از بابلسر، همایش خانوادگی نیروی انتظامی بابلسر  با محوریت حفظ کرامت خانواده همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه هفته ناجا برگزار شد.


در این مراسم  با حضور فرمانده نیروی انتظامی  شهرستان بابلسر ،مسئولین  و پرسنل نیروی انتظامی از خانواده  شهدای نیروی انتظامی تقدیر بعمل آمد.


سرهنگ فتحعلی پور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابلسر در این همایش با گرامیداشت یاد و خاطره ۸سال دفاع مقدس و شهدای ناجا اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی از تمامی توان و ظرفیت خود برای افزایش امنیت و آسایش مردم استفاده می کنند.


وی افزود: در راه ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با اخلالگران نظام و امنیت جامعه خون های مطهری تقدیم شده و اکنون شهدای نیروی انتظامی مانند نگین درخشانی بر تارک ناجا در حال درخشیدن هستند.


فتحعلی پور ادامه داد: موفقیت نیروی انتظامی در عرصه های گوناگون مرهون همراهی و همکاری خانواده های پرسنل ناجا است به همین خاطر باید از تلاش های خانواده کارکنان نیروی انتظامی تشکر و قدردانی کرد.


نمایش طنز ، سرود و مسابقه حضوری از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه بوده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس