تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس پژوهشکده اطلاعات دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی گفت: همایش اطلاعات و مردم آبان ماه امسال برگزار می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس پژوهشکده اطلاعات دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در نشست خبری با اشاره به اینکه این پژوهشکده در حوزه‌های اطلاعاتی و امنیتی بیش از یک دهه فعالیت […]

[ad_1]

رئیس پژوهشکده اطلاعات دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی گفت: همایش اطلاعات و مردم آبان ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس پژوهشکده اطلاعات دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در نشست خبری با اشاره به اینکه این پژوهشکده در حوزه‌های اطلاعاتی و امنیتی بیش از یک دهه فعالیت دارد و همایش‌هایی در این زمینه برگزار کردهTعنوان داشت: همایش اطلاعات و مردم آبان ماه امسال برگزار می‌شود.

وی افزود: فراخوان ارائه مقاله از اسفند ماه ۹۴ آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

رئیس پژوهشکده اطلاعات دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی گفت: تلاش بر این است تا با بررسی جوانب و دعوت از رؤسای قوا همایش اطلاعات و مردم با حضور حداکثری نخبگان برگزار شود.

رئیس پژوهشکده اطلاعات دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی تصریح کرد: برگزاری این همایش بعد از ۳۵ سال پس از انقلاب، ویژگی‌های متمایزی دارد و ۲۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که بخشی از آن پذیرفته و بخش دیگری در دست داوری است.

وی درباره اهداف همایش عنوان داشت: هدف از برگزاری این همایش، ارتباط هرچه بیشتر مردم با سازمان‌های اطلاعاتی است و این نخستین همایشی است که در حوزه اطلاعاتی با همکاری مردم برگزار می‌شود.

رئیس پژوهشکده اطلاعات دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در پایان خاطر نشان کرد: محور این همایش مردم و سازمان‌های اطلاعاتی، توسعه سیاسی و اجتماعی و سازمان‌های اطلاعاتی، سرمایه اجتماعی و سازمان‌های اطلاعاتی، رسانه و سازمان‌های اطلاعاتی، اطلاعات و انتظارات مردم و سازمان‌های اطلاعاتی می‌باشد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس