تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرماندار آستارا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی می‌تواند با اتکا به رویکرد مهربانی و مردم‌مداری از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری کند. به گزارش ایلنا از آستارا، سیروس شفقی پیش از ظهر امروز در جمع یگان‌های انتظامی و مرزبانی این شهرستان با بیان اینکه تمام تلاش‌ یگان‌های انتظامی و مرزبانی در راستای امنیت شهرستان انجام […]

[ad_1]

فرماندار آستارا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی می‌تواند با اتکا به رویکرد مهربانی و مردم‌مداری از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری کند.

به گزارش ایلنا از آستارا، سیروس شفقی پیش از ظهر امروز در جمع یگان‌های انتظامی و مرزبانی این شهرستان با بیان اینکه تمام تلاش‌ یگان‌های انتظامی و مرزبانی در راستای امنیت شهرستان انجام می‌شود، اظهار کرد: عدالت اجتماعی که در کلام خدا بارها به آن اشاره شده توسط ماموران پرتلاش انتظامی، نظامی، امنیتی و بسیج در جامعه تحقق می‌یابد.


شفقی تصریح کرد: یگان‌های انتظامی و مرزبانی کشور با اعتقاد به ولایت فقیه و ملاک قرار دادن قانون، مقرارت و رعایت شئونات اسلامی به وظیفه خطیر خود در جامعه عمل می‌کنند.


فرماندار آستارا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی می‌تواند با اتکا به رویکرد مهربانی و مردم‌مداری از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری کند.


وی کاهش آمار بسیاری از تخلفات را نشان از آمادگی و جدیت یگان‌های انتظامی و مرزبانی شهرستان دانست و افزود: یگان‌های انتظامی و مرزبانی آستارا تاکنون با سیاست و رویکردهای دولت تدبیر و امید حرکت کرده‌اند.


فرمانده انتظامی آستارا نیز در نشست مذکور بیان کرد: اعضای شورای تأمین این شهرستان تاکنون در ایجاد نظم و امنیت با یگان‌های انتظامی و مرزبانی همکاری خوبی داشته‌اند.


رسول عزیزی با اشاره به اینکه آمار سرقت‌ها در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴ درصد کاهش داشته است، تصریح کرد: در بخش کشفیات مربوط به یگان‌های انتظامی آستارا نیز نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با ۸۲ درصد رشد مواجه بودیم.


عزیزی افزود: نامناسب بودن ساختمان واحد گذرنامه مرزی و عدم وجود کلانتری از مشکلات یگان‌های انتظامی آستارا است.


وی خاطرنشان کرد: تمام امکانات و برنامه‌ریزی برای ایجاد امنیت و آرامش در این شهرستان مرزی براساس جمعیت ثابت آن انجام می‌شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس