تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از برگزاری سمینار مشترک با کشور ایتالیا در حوزه درمان ناباروری خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر حمید چوبینه در این باره گفت: به دنبال رایزنی‌ با نماینده وزیر بهداشت ایتالیا، بازدیدی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران انجام و عنوان شد که در صورت امکان و با همکاری […]مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از برگزاری سمینار مشترک با کشور ایتالیا در حوزه درمان ناباروری خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر حمید چوبینه در این باره گفت: به دنبال رایزنی‌ با نماینده وزیر بهداشت ایتالیا، بازدیدی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران انجام و عنوان شد که در صورت امکان و با همکاری تیم پزشکی و علمی دو کشور، برنامه‌های مشترکی با هدف جذب بیماران نابارور ایتالیا اجرایی شود.

وی با اشاره به این‌که رایزنی‌های انجام شده با محوریت توریسم درمانی صورت گرفت، تصریح کرد: روند مطلوب درمان ناباروری و تعرفه‌های مناسب این سیکل در ایران، مهم‌ترین نکته‌ای بود که مورد توجه و تاکید نماینده وزیر بهداشت ایتالیا در بازدید از مجتمع قرار گرفت.

چوبینه خاطرنشان کرد: از سوی دیگر، مردم اروپا به ویژه ایتالیا، به گردشگری علاقه دارند و به آن بها می‌دهند که خوشبختانه در کشور ما، ظرفیت‌های غنی در این زمینه وجود دارد و باید با برنامه‌ریزی مناسب از این فرصت‌ها بهره جست.

وی ادامه داد: به همین منظور، طی روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر ماه جاری، سمینار مشترک ایران و ایتالیا در حوزه درمان ناباروری با حضور محققین و دانشمندان دو کشور برگزار می‌شود.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: در توفیق درمان ناباروری در کشور با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین درمانی، ذکر این نکته حائر اهمیت است که بعد از دیدار با نماینده کشور ایتالیا در کنگره مذکور و بازدیدی که از مجتمع انجام شد، نتیجه دیدارها به آکادمی مربوط در کشور ایتالیا ارائه و تماس‌های بعدی از سوی پروفسورهای این کشور با بنده صورت گرفت.

بنابر اعلام روابط عمومی مجتمع دارویی هلال ایران، عومل موثر بر ناباروری زنان و مردان، فریز تخمدان و تخمک، اسپرم و آندومتریوز از جمله مباحث سمینار مشترک ایران و ایتالیا در حوزه درمان ناباروری است.

انتهای پیاممنبع:ایسنا

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس