تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از برگزاری سمینار مشترک با کشور ایتالیا در حوزه درمان ناباروری خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر حمید چوبینه در این باره گفت: به دنبال رایزنی‌ با نماینده وزیر بهداشت ایتالیا، بازدیدی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران انجام و عنوان شد که در صورت امکان و با […]

[ad_1]

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از برگزاری سمینار مشترک با کشور ایتالیا در حوزه درمان ناباروری خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر حمید چوبینه در این باره گفت: به دنبال رایزنی‌ با نماینده وزیر بهداشت ایتالیا، بازدیدی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران انجام و عنوان شد که در صورت امکان و با همکاری تیم پزشکی و علمی دو کشور، برنامه‌های مشترکی با هدف جذب بیماران نابارور ایتالیا اجرایی شود.

وی با اشاره به این‌که رایزنی‌های انجام شده با محوریت توریسم درمانی صورت گرفت، تصریح کرد: روند مطلوب درمان ناباروری و تعرفه‌های مناسب این سیکل در ایران، مهم‌ترین نکته‌ای بود که مورد توجه و تاکید نماینده وزیر بهداشت ایتالیا در بازدید از مجتمع قرار گرفت.

چوبینه خاطرنشان کرد: از سوی دیگر، مردم اروپا به ویژه ایتالیا، به گردشگری علاقه دارند و به آن بها می‌دهند که خوشبختانه در کشور ما، ظرفیت‌های غنی در این زمینه وجود دارد و باید با برنامه‌ریزی مناسب از این فرصت‌ها بهره جست.

وی ادامه داد: به همین منظور، طی روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر ماه جاری، سمینار مشترک ایران و ایتالیا در حوزه درمان ناباروری با حضور محققین و دانشمندان دو کشور برگزار می‌شود.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: در توفیق درمان ناباروری در کشور با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین درمانی، ذکر این نکته حائر اهمیت است که بعد از دیدار با نماینده کشور ایتالیا در کنگره مذکور و بازدیدی که از مجتمع انجام شد، نتیجه دیدارها به آکادمی مربوط در کشور ایتالیا ارائه و تماس‌های بعدی از سوی پروفسورهای این کشور با بنده صورت گرفت.

بنابر اعلام روابط عمومی مجتمع دارویی هلال ایران، عومل موثر بر ناباروری زنان و مردان، فریز تخمدان و تخمک، اسپرم و آندومتریوز از جمله مباحث سمینار مشترک ایران و ایتالیا در حوزه درمان ناباروری است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس