تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام ۲۰۱۶ ) با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی از ۲۲ کشور در تهران آغاز بکار کرد. به گزارش ایسکانیوز ، این نمایشگاه تا هفتم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان و فعالان عرصه […]

[ad_1]

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام ۲۰۱۶ ) با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی از ۲۲ کشور در تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش ایسکانیوز ، این نمایشگاه تا هفتم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان و فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.
ارایه آخرین دستاوردهای صنعت ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات، حضور واحدهای تحقیقاتی و پژوهشی این بخش و نیز تعامل بزرگ ترین و فعال ترین شرکت های دولتی و خصوصی در عرصه مخابراتی، از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.
نمایشگاه ایران تله کام، امسال در فضایی به وسعت تقریبی ۳۲ هزار مترمربع در بیش از ۱۱ سالن برپا شده است.
محمود واعظی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران و رسول سراییان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران این نمایشگاه را افتتاح کردند.
در این نمایشگاه شرکت هایی از کشورهای اسپانیا، اسلواکی، انگلستان، امارات متحده عربی، آفریقای جنوبی، آلمان، جمهوری چک، چین، ژاپن، سوئد، فرانسه، فنلاند، قزاقستان، کاندا، کره جنوبی،کویت، لهستان،هلند، هند، ویتنام و یونان حضور دارند.
علاوه بر افزایش تعداد شرکت های داخلی در این نمایشگاه، تعداد کشورها و شرکت خارجی نیز نسبت به سال گذشته حدود ۲۲ درصد افزایش یافته است.
انواع آنتن ها و کابلهای مخابراتی، تجهیزات ارتباطات ماهواره ای، تجهیزات سنجش و اندازه گیری، تجهیزات، ضمائم، سیستم ها و تکنولوژی تلفنهای همراه، تکنولوژی اس.ام.اس، تکنولوژی ارتباطات ماهواره ای، تکنولوژی های مخابرات و ارتباطات، سوئیچینگ، سیستم ها و تکنولوژی پیجینگ، سیستم ها و تجهیزات بی سیم (وایرلس)، انواع ارتباطات وایرلس، سیستم ها و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی صنایع مخابراتی و ارتباطی، سیستم ها و تجهیزات چندرسانه ای، سیستم های ارتباطات کابلی، سیستم های دریافت و ارسال ماهواره ای، سیستم های گویای ارتباطی، پست صوتی و تصویری، سیستم های ارتباطات تلفنی، شبکه های ارتباطی و اطلاعاتی و اطلاع رسانی اعم از تجهیزات و امنیت شبکه، مراکز تلفن، نرم افزارها و سخت افزارهای مخابراتی و ارتباطی ، وسایل و تجهیزات انتقال و ادغام داده ها و گردآوری اخبار، تجارت الکترونیک و صنایع، کالاها و خدمات مرتبط به کارخانجات صنایع مخابرات عرضه و در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران تله کام ۲۰۱۶» در سالن های ۶ و ۷، ۸ و ۹، ۱۰ و ۱۱، ۱۲ و ۱۳، ۱۴ و ۱۵ ، ۲۷، ۲۵A و فضای باز نمایشگاهی برگزار شده و برای تسهیل بازدید علاقه مندان، سالن های نمایشگاه بصورت تفکیکی در اختیار شرکت ها قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

۷۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس