تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سید ابراهیم هاشمی در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان در مصلی المهدی عج اظهار داشت ؛ یکی از اهداف مهم همه دولت ها بویژه دولت تدبیر و امید ، تامین نعمت امنیت و سلامت در جامعه است . به لطف الهی و با همکاری و […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سید ابراهیم هاشمی در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان در مصلی المهدی عج اظهار داشت ؛ یکی از اهداف مهم همه دولت ها بویژه دولت تدبیر و امید ، تامین نعمت امنیت و سلامت در جامعه است .


به لطف الهی و با همکاری و تلاش شبانه روزی همه تلاشگران بویژه نیروهای خدوم نظامی و انتظامی و سربازان گمنام امام زمان عج کشور ایران بر خلاف حوادث منطقه در امنیت کامل قرار دارد.


در حوزه سلامت نیز دولت کارهای خوبی را در جهت تحول نظام سلامت انجام داده است


 مقام عالی دولت در شهرستان عباس آباد اظهار داشت؛ به حول قوه الهی بیمارستان ۶۰ تختخوابی امام خامنه ای این شهرستان در دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.  


 فرماندار شهرستان عباس آباد در ادامه افزود ؛ همزمان با هفته دولت چندین پروژه عمرانی ، خدماتی ، تولیدی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال  افتتاح و بهره برداری قرار گرفته که این هم بخشی از خدمات و دستاورد های خوب دولت محترم تدبیر و امید در این شهرستان می باشد .


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس