تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای نسبت به آبگرفتکی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از امروز شنبه و طی روز یکشنبه برای برخی مناطق کشور هشدار داد. به گزارش ایسنا در این اخطاریه پیرو اخطاریه شماره ۴۰ نسبت به رگبار باران، گاهی با رعدوبرق و وزش باد […]

[ad_1]

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای نسبت به آبگرفتکی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از امروز شنبه و طی روز یکشنبه برای برخی مناطق کشور هشدار داد.

به گزارش ایسنا در این اخطاریه پیرو اخطاریه شماره ۴۰ نسبت به رگبار باران، گاهی با رعدوبرق و وزش باد به نسبت شدید موقتی و آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها  از بعدازظهر شنبه و طی روز یکشنبه برای برخی مناطق کشور هشدار داده شده است.

براین اساس این شرایط روز شنبه در استان گیلان و در بعدازظهر و اوایل شب اردبیل و شمال آذریایجان شرقی و غربی و روز یکشنبه در استان های گیلان، مازندران و در بعدازظهر و اویل شب گلستان و شمال خراسان شمالی حاکم خواهد بود.

شایان ذکر است طی همین مدت جاده‌های کوهستانی استانهای گیلان، اردبیل، مازندران و شمال آذربایجان شرقی مه آلود خواهد بود و همچنین به سبب این شرایط توصیه میگردد در مناطق فوق اقدامات ایمنی لازم جهت جلوگیری اغز خسارات احتمالی به عمل آید.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس