تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۴

کاپیتان تیم ملی ایران و مسئول آکادمی کیا از خانواده های ایرانی خواسته فریب مدارس فوتبالی که به اسم او تبلیغ می کنند را نخورند. به گزارش گذار نیوز؛مهدی مهدوی کیا کاپیتان تیم ملی و مسئول آکادمی کیا از مردم خواسته فریب تبلیغات مدارس فوتبال را نخورند. مهدوی کیا گفته در سطح شهر تبلیغات مدارس […]

کاپیتان تیم ملی ایران و مسئول آکادمی کیا از خانواده های ایرانی خواسته فریب مدارس فوتبالی که به اسم او تبلیغ می کنند را نخورند.

آکادمی کیا و مهدوی کیا

به گزارش گذار نیوز؛مهدی مهدوی کیا کاپیتان تیم ملی و مسئول آکادمی کیا از مردم خواسته فریب تبلیغات مدارس فوتبال را نخورند. مهدوی کیا گفته در سطح شهر تبلیغات مدارس فوتبال با اسم او دیده شده که از مردم و طرفداران فوتبال هزینه دریافت میکنند تا به تیم کیا اضافه شوند و این مدارس فوتبال هیچ ارتباطی با آکادمی کیا ندارند.او درباره آکادمی کیا گفته: آکادمی ما به صورت مجانی در اختیار فوتبال دوستان قرار دارد و افرادی وارد تیم ما می شوند که در تست ها قبول شوند و استعداد داشته باشند.

علی دوستی مهر و مهدی مهدی کیا کاری را آغاز کرده اند که بدون شک آینده فوتبال ایران را رقم می زند.آینده ای که ممکن است چند تا مهدی مهدوی کیا،چند تا ایمان مبعلی و چند تا جواد کاظمیان تحویل فوتبال ما بدهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس