تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مراسم اختتامیه هشتاد و سومین دوره دانش افزایی زبان فارسی، عصر یکشنبه ۷شهریور از ساعت ۱۷ در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز، هشتاد و سومین دوره دانش افزایی زبان فارسی با هدف آموزش زبان فارسی در سطوح مختلف به فارسی آموزان غیر ایرانی از […]

[ad_1]

مراسم اختتامیه هشتاد و سومین دوره دانش افزایی زبان فارسی، عصر یکشنبه ۷شهریور از ساعت ۱۷ در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز، هشتاد و سومین دوره دانش افزایی زبان فارسی با هدف آموزش زبان فارسی در سطوح مختلف به فارسی آموزان غیر ایرانی از کشورهای مختلف جهان از سوی بنیاد سعدی و با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

مراسم اختتامیه این دوره آموزشی در این مراسم دکتر حداد عادل رئیس بنیاد سعدی، دکتر حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر ابراهیم ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، نمایندگانی از وزات علوم، اعضای هیات رئیسه دانشگاه و دانشجویان شرکت کننده در این دوره حضور خواهند داشت.
شایان ذکر است هشتاد و دومین دوره دانش افزایی‌زبان و ادبیات فارسی با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی و بیناد سعدی از ۱۲ مرداد با حضور ۲۰۰ دانشجوی زبان فارسی از ۴۱ کشور جهان در دانشگاه علامه طباطبائی در حال برگزاری است.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس