تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] همچنین در صورت رسیدن بارسا به یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ یا قرارگرفتن در جمع ۴ تیم اول لالیگا، فارغ از عملکرد گومس، مبلغی به والنسیا پرداخت خواهد کرد. سایت گل ادعا کرد که انتقال آندره گومس از والنسیا به بارسا، می تواند برای باشگاه کاتالانی تا ۷۰ میلیون یورو هزینه داشته باشد. به گزارش […]

[ad_1]

همچنین در صورت رسیدن بارسا به یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ یا قرارگرفتن در جمع ۴ تیم اول لالیگا، فارغ از عملکرد گومس، مبلغی به والنسیا پرداخت خواهد کرد.

سایت گل ادعا کرد که انتقال آندره گومس از والنسیا به بارسا، می تواند برای باشگاه کاتالانی تا ۷۰ میلیون یورو هزینه داشته باشد.

به گزارش “ورزش سه”، والنسیا برای انتقال این ملی پوش پرتغالی ۳۵ میلیون یورو دریافت کرد اما با توجه به بندهایی که در قرارداد این بازیکن ذکر شده، این رقم می تواند دو برابر شود. براساس تعداد بازی ها، گل ها و پاس گل هایی که گومس در بارسا به ثبت برساند، والنسیا تا ۲۰ میلیون یوروی اضافه دریافت خواهد کرد.

همچنین در صورت رسیدن بارسا به یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ یا قرارگرفتن در جمع ۴ تیم اول لالیگا، فارغ از عملکرد گومس، مبلغی به والنسیا پرداخت خواهد کرد.

 

 در صورتی که بارسا در سه سال آینده هم قهرمان چمپیونزلیگ بود یا گومس در بین ۱۰ بازیکن برتر توپ طلا قرار بگیرد، ۱۵ میلیون یوروی اضافی به حساب والنسیا واریز می شود.

با توجه به این بندها، مدیران والنسیا مطمئن هستند که حداقل ۱۵ میلیون یوروی دیگر برای انتقال گومس دریافت خواهند کرد و به اندازه بارسایی ها، از درخشش این ستاره پرتغالی در نوکمپ خوشحال می شوند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس