تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه هزینه کاسبان تحریم ۱۵ درصد هزینه تجارت بین‌المللی و خارجی کشور بود، گفت: تسویه حساب در رابطه با مبادلات تجاری کشور از بازار سیاه پرهزینه و پرخطر به سمت نظام بانکی از دستاوردهای دولت یازدهم است. به گزارش اقتصادنیوز، ولی‌الله سیف پیش از ظهر امروز […]

[ad_1]


رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه هزینه کاسبان تحریم ۱۵ درصد هزینه تجارت بین‌المللی و خارجی کشور بود، گفت: تسویه حساب در رابطه با مبادلات تجاری کشور از بازار سیاه پرهزینه و پرخطر به سمت نظام بانکی از دستاوردهای دولت یازدهم است.

به گزارش اقتصادنیوز، ولی‌الله سیف پیش از ظهر امروز در ستاد اقتصاد مقاومتی در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری اظهار داشت: ظرفیت اقتصاد یک منطقه با قابلیت پیش‌بینی اقتصاد ارتباط مستقیم دارد.

وی بیان داشت: در سال‌های ۹۱ و ۹۲ و اوایل سال ۹۳ شاهد نرخ‌های متفاوت ارز بودیم و نمی‌توانستیم بفهمیم چه خبر است و در این شرایط عده‌ای از سرمایه‌گذاران در لاک خود فرو می‌روند و عده‌ای هم به سمت کسب درآمدهای بادآورده حرکت می‌کنند که هیچ زایندگی و ارزش افزوده‌ای برای اقتصاد به وجود نمی‌آید.

رئیس کل بانک مرکزی ادامه داد: آرامش در اقتصاد کشور وجود دارد و فضا را برای فکر کردن به آینده کشور و استان باز کرده است.

سیف عنوان کرد: آرامش خوبی در استان کرمان وجود دارد و پروژه‌های مناسبی در دست اقدام است که از استاندار کرمان قدردانی می‌کنم.

ادامه صحبت‌های رئیس کل بانک مرکزی را که فارس در گزارش خود آورده است در قالب جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس