تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۵

هر هفته حدود ۱۰۰ تن از اتباع خارجی برای پیوستن به گروه تروریستی داعش از مرزهای ترکیه وارد خاک سوریه می‌شوند. به گزارش انتخاب  گزارشی که از سوی روزنامه‌ فرانسوی فیگارو منتشر شده است، یگان اطلاعات نظامی فرانسه پیش‌بینی کرده که هر هفته حدود ۱۰۰ تن از اتباع خارجی برای پیوستن به گروه تروریستی داعش […]

هر هفته حدود ۱۰۰ تن از اتباع خارجی برای پیوستن به گروه تروریستی داعش از مرزهای ترکیه وارد خاک سوریه می‌شوند.

به گزارش انتخاب  گزارشی که از سوی روزنامه‌ فرانسوی فیگارو منتشر شده است، یگان اطلاعات نظامی فرانسه پیش‌بینی کرده که هر هفته حدود ۱۰۰ تن از اتباع خارجی برای پیوستن به گروه تروریستی داعش از مرزهای ترکیه وارد خاک سوریه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت امور خارجه‌ فرانسه اعلام کرده است که این موضوع نیازمند بررسی این مسئله است که ترکیه تا چه میزان شریکی پایدار در مبارزه علیه گروه داعش در سوریه است و چقدر بر اراده‌اش در مبارزه علیه این گروه تروریستی در نشست ائتلاف ضدداعش که این هفته در واشنگتن برگزار می‌شود خواهد افزود.

همچنین در این گزارش آمده است که اداره اطلاعات نظامی فرانسه (DRM) اعلام کرده است که هر هفته حدود ۱۰۰ تن از اتباع خارجی همچنان به عبور از مرزهای ترکیه به سمت سوریه برای پیوستن به گروه تروریستی داعش ادامه‌ می‌دهند.

وزارت دفاع فرانسه تاکنون نظری در مورد این گزارش ارائه نکرده است.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس