تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وقتی که آیفون ۷ یا ۷ پلاس را خریداری کنید، درون جعبه آن یک آداپتور تبدیل پورت لایتنینگ به جک ۳٫۵ میلی متری را می بینید که می توانید از طریق آن هدفون های قدیمی تان را به آیفون متصل کنید. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیجیاتو؛ اپل جک ۳٫۵ میلی متری […]

[ad_1]

وقتی که آیفون ۷ یا ۷ پلاس را خریداری کنید، درون جعبه آن یک آداپتور تبدیل پورت لایتنینگ به جک ۳٫۵ میلی متری را می بینید که می توانید از طریق آن هدفون های قدیمی تان را به آیفون متصل کنید.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیجیاتو؛ اپل جک ۳٫۵ میلی متری سنتی هدفون را از ساختار آیفون ۷ حذف کرده، اما دانگلی رایگان برای تبدیل پورت لایتنینگ جدید به جک ۳٫۵ میلی متری را به رایگان در جعبه دستگاه قرار داده تا بدین طریق خلاء نبود این پورت را در آیفون ۷ برطرف کند.

اگرچه اپل طی رویداد معرفی آیفون ۷ به قیمت این دانگل اشاره نکرد، اما با مراجعه به فروشگاه اینترنتی اپل خواهید دید که در صورت گم کردن دانگل اریجینال و رایگان موجود در جعبه دستگاه، باید برای خرید هر نمونه جایگزین ۹ دلار هزینه کنید.

خوشبختانه این دانگل دقیقا با قیمت ۹ دلار به فروش می رسد، نه ۹٫۹۹ دلار. اما نکته تأسف برانگیز اینجاست که ظاهرا اپل به فکر مدل سیاه رنگی از آن برای ست شدن با آیفون های سیاه جدید نبوده است.

البته دانگل های مورد بحث هنوز برای فروش در فروشگاه های فیزیکی و آنلاین اپل آماده نیستند و پس از عرضه رسمی آیفون ۷ به بازار در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت.

۲۰۲۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس