تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت:یک دهم ثروت دنیا و یک صدم مالکیت دنیا در اختیار زنان است و به همین دلیل با تفکر و اراده بیشتری در این مسیر حرکت می کنند. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، فاطمه مقیمی در نشست در انقلاب کارآفرینی که عصر امروز برگزار شد، با بیان اینکه بزرگترین سرمایه […]

[ad_1]

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت:یک دهم ثروت دنیا و یک صدم مالکیت دنیا در اختیار زنان است و به همین دلیل با تفکر و اراده بیشتری در این مسیر حرکت می کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، فاطمه مقیمی در نشست در انقلاب کارآفرینی که عصر امروز برگزار شد، با بیان اینکه بزرگترین سرمایه هر کشور، سرمایه نیروی انسانی آن است، تصریح کرد: باید یک تغییر بزرگ در جامعه صورت بگیرد، تا دغدغه‌های اشتغال مردم حل شود.


او با بیان اینکه نباید به اشتغالی را کارآفرینی خواند چراکه کارآفرینی یک علم است، تاکید کرد که جامعه رشد پیدا نمی‌کند، مگر اینکه کار آفرینی مبتنی بر تفکر شناخته شود.


عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: یک‌دهم ثروت دنیا و یک‌صدم مالکیت دنیا در اختیار زنان است و به همین دلیل زنان با تفکر و اراده بیشتری در این مسیر حرکت می‌کنند و باید بدانیم هدف ما اثرگذاری برای ارتقا جامعه است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس