تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در حالی که جی.کی رولینگ نوسینده‌ی مجموعه کتاب‌های هری پاتر پس از منتشر شدن کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده گفته بود که دیگر داستان‌های این شخصیت را ادامه نمی‌دهد، به این موضوع اشاره کرد که  که چند داستان کوتاه از دنیای جادویی هری پاتر در سایت Pottermore منتشر می‌کند. به گزارش ایسکانیوز […]

[ad_1]

هری پاتر

در حالی که جی.کی رولینگ نوسینده‌ی مجموعه کتاب‌های هری پاتر پس از منتشر شدن کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده گفته بود که دیگر داستان‌های این شخصیت را ادامه نمی‌دهد، به این موضوع اشاره کرد که  که چند داستان کوتاه از دنیای جادویی هری پاتر در سایت Pottermore منتشر می‌کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از دی جی کالا، این داستان‌های کوتاه جدید بیش از پیش به مدرسه‌ی جادوگری هاگوارتز می‌پدازند و داستان‌ها و ماجراهای مرموز آن را بیان می‌کند. در این داستان‌های جدید به گذشته‌ی شخصیت پروفسور «اسلاگهورن» (Slughorn)، قهرمان‌های مدرسه‌ی هاگوارتز، سرگرمی‌های خطرناک این مدرسه و بخشی از زندگی پروفسور «کتلبرن» (Kattleburn) و نقش پروفسور «مینروا مک‌گونگال» (Minerva McGonagall) در دومین جنگ جادوگری پرداخته می‌شود.

این داستان‌های کوتاه توسط خود رولینگ نوشته می‌شوند و احتمال چاپ‌ شدن آن‌ها هم وجود دارد. البته رولینگ قبلا داستان‌های کوتاه بسیاری در سایت Pottermore منتشر کرده و بعید نیست که تمام این داستان‌ها در قالب یک کتاب راهی بازار شوند.

این داستان‌های کوتاه قرار است به صورت دیجیتالی با قیمت ۲٫۹۹ دلار راهی بازار شوند. تاریخ عرضه‌ی آن‌ها هم ۱۶ شهریور ماه اعلام شده است.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس