تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رسانه‌های داخلی آمریکا اعلام کردند: پس از گذشت یک دهه طوفان مهیبی ایالت فلوریدا را درنوردید. به گزارش ایسنا، طوفان “هرمین” تا کنون یک کشته برجا گذاشته، خسارت‌های شدیدی را موجب شده و برق نزدیک به ۳۰۰ هزار واحد مسکونی و تجاری را قطع کرده است. مقامات محلی ایالت فلوریدا با اعلام اینکه هم […]

[ad_1]

رسانه‌های داخلی آمریکا اعلام کردند: پس از گذشت یک دهه طوفان مهیبی ایالت فلوریدا را درنوردید.

به گزارش ایسنا، طوفان “هرمین” تا کنون یک کشته برجا گذاشته، خسارت‌های شدیدی را موجب شده و برق نزدیک به ۳۰۰ هزار واحد مسکونی و تجاری را قطع کرده است.

مقامات محلی ایالت فلوریدا با اعلام اینکه هم اکنون از شدت این طوفان مهیب کاسته شده اظهار داشتند: طوفان هرمین به سمت شمال شرق حرکت کرده است. همچنین در ایالت‌های جورجیا، کارولینای شمالی، مریلند و ویرجینیا وضعیت فوق‌العاده اعلام شده است. علاوه بر این در بسیاری از مناطق ایالت فلوریدا وضعیت فوق‌العاده همچنان به قوت خود باقی است.

همچنین این نگرانی وجود دارد که جمع شدن آب راکد در ایالت فلوریدا، اقدامات در نظر گرفته شده برای مقابله با پشه‌های آئدس و شیوع ویروس زیکا را با مشکل روبرو کند.

وزش باد ناشی از طوفان هرمین ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت بوده و به جاری شدن سیل در مناطق ساحلی فلوریدا منجر شده است.

همچنین پس از آنکه از شدت این طوفان در این منطقه کاسته شد ایالت کارولینای جنوبی را در نوردید که به گفته مقامات محلی به جاری شدن سیل در جاده‌ها، قطع درختان و برق منجر شده است.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، در عین حال پیش بینی شده که این طوفان فردا (یکشنبه) وارد نیویورک شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس