تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] باشگاه رئال مادرید برای تیم‌ملی نوجوانان عراق هدیه باورنکردنی به خاطر قهرمانی در آسیا درنظر گرفت. به گزارش گذارنیوز، تیم‌ملی نوجوانان عراق در فینال مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ موفق شد در ضربات پنالتی تیم‌ملی کشورمان را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهند و قهرمان آسیا شود. در این راستا باشگاه رئال […]

[ad_1]

باشگاه رئال مادرید برای تیم‌ملی نوجوانان عراق هدیه باورنکردنی به خاطر قهرمانی در آسیا درنظر گرفت.

به گزارش گذارنیوز، تیم‌ملی نوجوانان عراق در فینال مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ موفق شد در ضربات پنالتی تیم‌ملی کشورمان را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهند و قهرمان آسیا شود.


در این راستا باشگاه رئال مادرید با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق تمام بازیکنان نوجوانان عراق را برای دیدار از باشگاه رئال مادرید دعوت کرد.

این تنها پاداش نوجوانان عراق نبود بلکه باشگاه رئال مادرید برای هر کدام از بازیکنان کارت هواداری دائمی رئال مادرید را به عنوان جایزه به آنها اختصاص داد.

شاید تیم‌ملی نوجوانان ایران اگر در ضربات پنالتی به پیروزی رسیده بودند اکنون بلیط سفر به اسپانیا و دیدار از ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در دستان ملی‌پوشان کشورمان بود.

با توجه به اینکه گروه تروریستی – تکفیری داعش در چند ماه گذشته دو بار به کانون هواداران رئال مادرید حمله کرد و چندین نفر از هواداران رئال مادرید را به قتل رساند، این کشور مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار گرفته است.

 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس