تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: هدف هجمه های اخیر درباره عملکرد شهرداری از بین بردن اعتماد میان مردم و مسئولین است. به گزارش ایسنا، رضا قدیمی با اشاره به مسایل اخیری که درباره عملکرد شهرداری مطرح شده است، گفت: ایجاد نارضایتی و اعتمادشکنی بزرگ ترین هدف عده‌ای برای بی اعتماد کردن مردم […]

[ad_1]

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: هدف هجمه های اخیر درباره عملکرد شهرداری از بین بردن اعتماد میان مردم و مسئولین است.

به گزارش ایسنا، رضا قدیمی با اشاره به مسایل اخیری که درباره عملکرد شهرداری مطرح شده است، گفت: ایجاد نارضایتی و اعتمادشکنی بزرگ ترین هدف عده‌ای برای بی اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولین است.

وی  که در حال حاضر با حفظ سمت نیز به عنوان مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران فعالیت می کند با اشاره به عملکرد قوی شهرداری تهران طی سال های گذشته خاطر نشان کرد: ما ادعا نمی‌کنیم که هیچ وقت تخلفی نبوده است؛ لیکن تخلف امری نسبی است و قابل تعمیم به همه بخش‌ها نیست.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه به عنوان مثال یکی از مدیران شهری که نام ایشان در لیست های منتشر شده آمده است، افزود: این فرد جهت رفاه حال ۷۰ تن از اعضای  زیرمجموعه با امضای خود قطعه زمینی را از یکی از تعاونی های مربوط به شهرداری درخواست کرده، ولی نام ایشان به عنوان گیرنده زمین مذکور انتشار یافته است و این ظلمی آشکار است.

وی تصریح کرد: طی روزهای گذشته این گونه سیاه نمایی می شود که شهرداری تهران مرتکب تخلف گردیده و یک میلیون مترمربع از اراضی واگذار شده، متعلق به ۵۰ نفر است، در حالی که زمین مذکور برای ۲۹ هزار نفر از اعضای تعاونی شهرداری در نظر گرفته شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، قدیمی با اشاره به این نکته که هجمه‌های صورت گرفته علیه شهرداری تهران در فضاهای مجازی امری ناپسند بوده و به زودی ممکن است چنین شایعاتی درباره سایر بخش‌های نظام نیز مطرح شود، افزود: دشمن تیر پیکان خود را به سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هدف قرار داده است و وظیفه امروز ما بیداری و آگاهی بخشی به جامعه برای حفظ امنیت و استحکام هر چه بیشتر دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس