تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شبکه رادیویی تهران به همراه جمعی از اعضای «کمپین تهرونی‌های مهربون» با عنوان برنامه به همین راحتی در آسایشگاه سالمندان کهریزک حضور یافتند. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، این برنامه با همراهی مسؤولان کهریزک، سالمندان و معلولان در بخش بیماران مبتلا به ام اس آسایشگاه خیریه کهریزک از ساعت […]

[ad_1]

شبکه رادیویی تهران به همراه جمعی از اعضای «کمپین تهرونی‌های مهربون» با عنوان برنامه به همین راحتی در آسایشگاه سالمندان کهریزک حضور یافتند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، این برنامه با همراهی مسؤولان کهریزک، سالمندان و معلولان در بخش بیماران مبتلا به ام اس آسایشگاه خیریه کهریزک از ساعت ۹ تا ۱۰ و ۳۰ روی آنتن رفت.

پروانه طهماسبی با اشاره به بخش‌های این برنامه افزود: یک مسابقه طنز میان بیماران مبتلا به ام اس و مخاطبان رادیو تهران برگزار شد و نمایش‌های طنز بازیگران با موضوع تقسیم شادی و مددکاری از بخش‌های جذاب این برنامه بود که چلنچو و الهام شوقی آن را اجرا کردند.

تهیه‌کننده برنامه گفت: علاوه بر این، داستان خوانی و آوازخوانی اعضای کمپین تهرونی‌های مهربون و چلنچو هم اجرا شد و گروه موسیقی و هنری شنبه ها با ام اس اجرای زنده داشتند.

گزارشگران رادیو تهران در این روز با حضور در آسایشگاه کهریزک، به صورت زنده با بیماران و اعضای حاضر در این مجموعه گفت وگو کردند.

طهماسبی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین هدف از اجرای برنامه در آسایشگاه کهریزک ایجاد تعامل بود، خاطرنشان کرد: هدف فقط ضبط برنامه نیست و ما ضمن تعامل اعضای کمپین با مددجویان، تلاش کردیم تا هم روحیه بدهیم و هم روحیه بگیریم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس