تاریخ انتشار: ۱۶ ارد ۱۳۹۵

ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی گفت: هدف ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی مچ گیری از ادارات نیست و ما به دنبال بهبود عملکرد سازمان ها، رفع نواقص و تکریم بیشتر ارباب رجوع هستیم.

هوشنگ عطاپور عصر روز چهارشنبه در جلسه آموزشی توجیهی بازرسان ستاد صیانت آذربایجان غربی افزود: پاسداری از حقوق مردم از تاکیدات مهم امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده است که دولت تدبیر و امید نیز بر این امر در نهادهای اجرایی توجه ویژه ای دارد.
وی از آغاز اجرای طرح بازرسی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در آذربایجان غربی خبر داد و اضافه کرد: این بازرسی ها در دو حوزه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف و در دستگاههای اجرایی استان تا چند روز آینده آغاز می شود.
وی اظهار کرد: فرآیند بازرسی های ستاد صیانت، به شکل دوره ای نخواهد بود بلکه طوری برنامه ریزی شده که این بازرسی ها در طول سال و به شکل مستمر و بر پایه مستندات قانونی و قوانین و مقررات مربوطه ادامه داشته باشد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی تاکید کرد: بازرسان ستاد صیانت با استناد به مبانی حقوقی، قانونی و نظری، کار بازرسی از دستگاهها را انجام می دهند و در این راستا لازم است مدیران سازمان ها و دستگاهها و همچنین دبیران حوزه های حقوق شهروندی و حجاب و عفاف دستگاهها، همکاری و هماهنگی لازم را با آنها داشته باشند.
عطاپور گفت: در کنار بازرسی های دولتی، امسال از حوزه های خصوصی مانند درمانگاه ها، تعاونی ها، شرکت های مسافربری، اغذیه فروشی ها و پاساژها نیز بازرسی صورت می گیرد.
در این جلسه حجت‌الاسلام علی قنبری قائم مقام ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی نیز نکاتی را در رابطه دیدگاه اسلام در رابطه با نظارت و بازرسی و همچنین راهکارهای انجام هر چه بهتر فرآیند نظارت و بازرسی از دستگاه ها و حوزه های خصوصی بیان کرد.
به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از ایرنا، در چند سال اخیر، بازرسی های ستاد صیانت با همراهی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در خصوص حجاب و عفاف و رعایت حقوق شهروندی اجرا می شود.
۸۱۳۷/۱۹۰۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس