تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، هفته چهارم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور با رقابت دو تیم پرسپولیس و صبای قم از ساعت ۲۰:۳۰ با حضور بیش از چهل هزار هوادار در ورزشگاه بزرگ آزادی برگزار شد. یگان ویژه تهران بزرگ در راستای تامین نظم و امنیت این دیدار ساعت […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، هفته چهارم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور با رقابت دو تیم پرسپولیس و صبای قم از ساعت ۲۰:۳۰ با حضور بیش از چهل هزار هوادار در ورزشگاه بزرگ آزادی برگزار شد.


یگان ویژه تهران بزرگ در راستای تامین نظم و امنیت این دیدار ساعت ها پیش از آغاز رقابت در ورزشگاه حضور یافت و با اتخاذ تدابیر مقتضی زمینه را برای برگزاری رقابتی به دور از حاشیه فراهم آورد.

سرهنگ “سعید مطهری زاده” فرمانده پلیس ویژه پایتخت، اظهار داشت: هدف اصلی حضور یگان ویژه در ورزشگاه ها ایجاد محیط سالم اخلاقی و تامین امنیت هواداران ورزشی است.

فرمانده پلیس ویژه پایتخت در خاتمه گفت: یگان ویژه در تکریم و احترام به شهروندان و تماشاگران رقابت های ورزشی عزمی جدی دارد؛ در همین راستا فرصتی برای ابراز وجود به تماشاگرنماها برای برهم زدن نظم رقابت های ورزشی نمی دهد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس