تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رئیس جمهوری از اولویت بندی و هدف گذاری دولت یازدهم برای اجرای ۱۲۰ طرح بزرگ تولیدی و زیربنایی به منظور تحرک بخشی به اقتصاد کشور خبر داد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، اسحاق جهانگیری صبح امروز در فرودگاه بجنورد در جمع خبرنگاران با اشاره به اعتقاد […]

[ad_1]

معاون اول رئیس جمهوری از اولویت بندی و هدف گذاری دولت یازدهم برای اجرای ۱۲۰ طرح بزرگ تولیدی و زیربنایی به منظور تحرک بخشی به اقتصاد کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، اسحاق جهانگیری صبح امروز در فرودگاه بجنورد در جمع خبرنگاران با اشاره به اعتقاد جدی دولت یازدهم به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: در این راستا دولت از ابتدای سال جاری ۱۲۰ طرح مهم اولویت دار را در سراسر کشور در دستور کار خود قرار داد که طبق گزارش ارائه شده، در نیمه نخست سال پیشرفت خوبی را شاهد بوده اند.

وی همچنین با اشاره به برنامه قبلی دولت مبنی بر ارائه تسهیلات به ۷۵۰۰ بنگاه راکد اقتصادی تصریح کرد: این در حالیست که تاکنون بیش از ۱۰هزار واحد تولیدی از تسهیلات این طرح بهره مند شده اند.

جهانگیری فعال شدن استان ها در توسعه صادرات را برنامه دیگر دولت در سال اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: با تحرک بیشتر استان ها در این زمینه اکنون تراز تجاری کشور به مثبت ۲ میلیارد دلار رسیده است و هر روز که می گذرد، اتکای کشور به درآمدهای نفتی کمتر می شود.

وی همچنین با تأکید بر عزم جدی دولت در مبارزه با قاچاق، این امر را زمینه ساز حمایت هر چه بیشتر از تولید داخل دانست و اضافه کرد: در این زمینه هم کاهش قابل ملاحظه قاچاق کالا را شاهد بوده ایم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس