تاریخ انتشار: ۱۴ ارد ۱۳۹۵

حسین هدایتی طی پیغامی از علی دایی خواست روی کمک‌های او به تیم صبا حساب کند.

به گزارش “گذار نیوز”، هدایتی در پیغامی به سرمربی صبای قم گفت: احترام همه دوستان محفوظ و قصد دخالت در هیچ باشگاهی را ندارم اما بر این باورم که شخصیتی مانند علی دایی اسطوره و نماد فوتبال مملکت ما و آسیاست و او را نمی‌توان با پول و مسائل مادی قیاس و وزن کرد.

او ادامه می‌دهد: اینکه در باشگاه صبای قم چه اتفاقی افتاده به من ارتباطی ندارد اما حفظ شان و شخصیت علی دایی بر همه ما واجب است. اگر همین امروز علی دایی لب ترکند همه مخارج قبل و بعد باشگاه صبای قم را به حساب شخص او واریز می‌کنم تا طرح مسائل ناراحت کننده باعث تکدر خاطر او نشود. هیچکس نمی‌تواند روی اعتبار و شخصیت علی دایی قیمت بگذارد و کسانی که چنین مواردی را مطرح می‌کنند از اعتبار و جایگاه او اطلاع ندارند. تمام سرمایه و دارایی‌ام فدای لحظه لحظه شادی‌ها و افتخاراتی که دایی برای فوتبال ما به ارمغان آورده است.

هدایتی در پایان پیام خود آورده است: به عنوان یک پرسپولیسی به وجود اسطوره‌های نامدار و جهانی در باشگاهم افتخار می‌کنم و مطمئن هستم در دو هفته آخر همین اسطوره عزیز مانند همیشه برای ارائه نمایشی قدرتمندانه و جوانمردانه تیمش را روانه میدان می‌کند.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس