تاریخ انتشار: ۰۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اما با وجود اضافه کردن امکانات پیشرفته به این هتل چهارستاره سعی شده که فضا و جو سنتی و تاریخی آن حفظ شود. برترین ها – راز یک کسب و کار طولانی مدت و موفق چیست؟ این سوال را فقط باید از خانواده ای که «Nishiyama Onsen Keiunkan» در کیوتوی ژاپن را اداره می […]

[ad_1]

اما با وجود اضافه کردن امکانات پیشرفته به این هتل چهارستاره سعی شده که فضا و جو سنتی و تاریخی آن حفظ شود.

برترین ها – راز یک کسب و کار طولانی مدت و موفق چیست؟ این سوال را فقط باید از خانواده ای که «Nishiyama Onsen Keiunkan» در کیوتوی ژاپن را اداره می کنند بپرسید. هتل چشمه های آب گرم که ۱۳۰۰ سال است توسط ۵۲ نسل از این خانواده اداره می شود. این هتل به عنوان قدیمی ترین کاروانسرایی که هنوز کار می کند توسط گینس شناخته شده است. خانواده هم چنان در حال توسعه فضای هتل و مدرنیزه کردن امکانات آن هستند.
 
اما با وجود اضافه کردن امکانات پیشرفته به این هتل چهارستاره سعی شده که فضا و جو سنتی و تاریخی آن حفظ شود. با اتاق های کفپوش تاتامی و بدون دسترسی به اینترنت، بازدیدکنندگان مجبور می شوند از محیط آرام و مناظر زیبای اطراف لذت ببرید. مهمانان هم چنین می توانند از غذاهای محلی و بسیار با کیفیت رستوران این هتل و فرهنگ ژاپنی لذت ببرند.

هم چنین می توانند از چشمه های آبگرم طبیعی مشهور در حالیکه از از مناظر شگفت انگیز کوهستان و دره لذت می برند، استفاده کنند. این هتل در سال ۷۰۵ میلادی توسط «فوجیوارا ماهیتو» پسر معاون امپراطور سی و هشتم ژاپن تاسیس شده  و از آن زمان میزبان طیف وسیعی از مهمانان از سامورایی ها و شوگان های ژاپنی تا سیاستمداران و افراد سرشناس تا بازدیدکنندگان کنجکاو در طی قرون بوده است. این خانواده هنوز هم در تلاش برای رونق بیشتر هتل و نگهداری آن برای نسل های آینده هستند.

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس