تاریخ انتشار: ۲۲ اسف ۱۳۹۳

متاسفانه این اشخاص با زیر پا گذاشتن آرمان‌های امام(ره) پا را از خطوط قرمز نظام فراتر گذاشته و علاوه بر مخالفت با اصل ولایت فقیه، با دین مبین اسلام نیز مخالفت کردند. به گزارش گذارنیوز کمال‌الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمله برخی اشخاص تندرو به علی مطهری و زخمی […]

متاسفانه این اشخاص با زیر پا گذاشتن آرمان‌های امام(ره) پا را از خطوط قرمز نظام فراتر گذاشته و علاوه بر مخالفت با اصل ولایت فقیه، با دین مبین اسلام نیز مخالفت کردند.

کماالدین پیرموذن

به گزارش گذارنیوز کمال‌الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمله برخی اشخاص تندرو به علی مطهری و زخمی شدن او از سوی این افراد گفت: ظاهرا دام‌گستری‌های اشخاص خودحق‌پندار، افراطی و جریان‌های رادیکالی در حق نمایندگان آزاده و برخی دولتیان پایانی ندارد.

او ادامه داد: ما از امام راحل بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی آموخته‌ایم که مصالح نظام را بر همه چیز ترجیح دهیم و اجازه ندهیم چهره نورانی اسلام ناب با برداشت‌های متحجرانه و واپس‌گرایانه و رفتارهای خودسرانه و خشن افراطی سیاه شود.

پیرموذن اظافه کرد: اما متاسفانه این اشخاص با زیر پا گذاشتن آرمان‌های امام(ره) پا را از خطوط قرمز نظام فراتر گذاشته و علاوه بر مخالفت با اصل ولایت فقیه، با دین مبین اسلام نیز مخالفت کردند.

این نماینده مردم اردبیل در پایان خاطرنشان کرد: لذا بنده از مسولین هرسه قوه می‌خواهم تا با جدیت تمام با این دسته افراد مقابله و برخورد کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس