تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازیکن پیشین سپاهان که در دفاع میانی و هافبک دفاعی بازی می کند در پی نظر علی دایی به نفت پیوست. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی نفت تهران، رضا اسدی بازیکن پیشین سپاهان که در دفاع میانی و هافبک دفاعی بازی می کند در پی نظر علی دایی به نفت […]

[ad_1]

بازیکن پیشین سپاهان که در دفاع میانی و هافبک دفاعی بازی می کند در پی نظر علی دایی به نفت پیوست.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی نفت تهران، رضا اسدی بازیکن پیشین سپاهان که در دفاع میانی و هافبک دفاعی بازی می کند در پی نظر علی دایی به نفت پیوست.


اسدی در جلسه با شهریاری سرپرست باشگاه نفت برای امضا قرارداد به توافق رسید. اسدی در تیم ملی نونهالان و نوجوانان عضویت داشته و به عنوان کاپیتان به مقام قهرمانی مسابقات جنوب آسیا نیز دست یافته است. وی سابقه عضویت در امبدها و بزرگسالان سپاهان را داشته و امسال به عنوان سهمیه زیر بیست و سه سال به عضویت تیم بزرگسالان نفت درامده است.


این بازیکن جوان فصل قبل عضو بزرگسالان سپاهان بود و در یک بازی لیگ برتر نیز نامش در لیست هجده نفره قرار گرفت و تیم امید سپاهان را در لیگ برتر امیدهای کشور همراهی کرد. اسدی متولد ۲۴دی ۱۳۷۴است و فصل قبل بازیکن رده سنی امید و زیر بیست و یک سال بزرگسالان سپاهان بوده است.این بازیکن پس از تایید فنی علی دایی با باشگاه به توافق دست یافته است و قرارداد سه ساله خود را با باشگاه امضا کرد .


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس