تاریخ انتشار: ۲۳ اسف ۱۳۹۳

گابریل هافبک برزیلی باشگاه پرسپولیس امروز ( شنبه ) از بیمارستان مرخص شد. به گزارش گذارنیوز محمد حسین نژاد فلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس که از زمان مصدومیت و جراحت وارده به پیشانی فرناندو گابریل در دیدار با نفت مسجد سلیمان در روز پنج شنبه گذشته ، مدام پیگیر وضعیت هافبک برزیلی پرسپولیس بود، دقایقی […]

گابریل هافبک برزیلی باشگاه پرسپولیس امروز ( شنبه ) از بیمارستان مرخص شد.

گابریل

به گزارش گذارنیوز محمد حسین نژاد فلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس که از زمان مصدومیت و جراحت وارده به پیشانی فرناندو گابریل در دیدار با نفت مسجد سلیمان در روز پنج شنبه گذشته ، مدام پیگیر وضعیت هافبک برزیلی پرسپولیس بود، دقایقی پیش از ترخیص ، از وی عیادت کرد.

نژاد فلاح برای گابریل آرزوی سلامتی و تندرستی کرد و از بازی متعصبانه وی تقدیر و تشکر کرد.

وی به گابریل گفت: سلامتی شما برای ما از هر چیزی مهم تر است و جای بسی خوشحالی است که می شنوم شما در دیدار با پزشک تیم و کادر فنی عنوان کرده اید، ای کاش جراحی نمی کردم و تیم را در دیداربرابر النصر همراهی می کردم.

وی خاطرنشان کرد :باشگاه پرسپولیس به داشتن چنین بازیکنان وفادار و دلسوزی می بالد و از شما می خواهم فقط به استراحت بپردازید و نگران چیزی نباشید. امیدوارم هر چه زودتر سلامتی ات را به دست آورید و با صحت و سلامت کامل در خدمت تیم باشید.

نژاد فلاح همچنین تاکید کرد: پیگیر حل مشکل مسکن شما هستم و از شما می خواهم هر مشکلی داشتید با من یا همکارانم در میان بگذارید.

گابریل از پیگیری های مسوولان باشگاه و تیم تقدیر و تشکر کرد و برای پرسپولیس در دیدار با النصر آرزوی موفقیت کرد.

قبل از حضور نژاد فلاح در بیمارستان نیز علیرضا امامی فر مربی تیم پرسپولیس و محسن بنگر بازیکن این تیم از گابریل عیادت کردند. شب گذشته نیز محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس و حمید درخشان سرمربی این تیم و بسیاری از بازیکنان تیم به عیادت گابریل رفته بودند.

گابریل پس از عمل جراحی که ۹۰ دقیقه به طول انجامید، صبح امروز از سوی دکتر کامبوزیا پزشک متخصص فک و صورت مجددا مورد معاینه قرار گرفت و دستور ترخیص وی از بیمارستان صادر شد.

امور اداری و مالی ترخیص گابریل انجام شده است و تا دقایقی دیگر هافبک پرسپولیس بیمارستان را ترک می کند.

گابریل قرار است دوشنبه هفته آینده بار دیگر توسط پزشک متخصص فک و صورت معاینه شود. زمان دوری گابریل از تمرینات به طور دقیق هفته آینده مشخص خواهد شد. گابریل غایب بزرگ کاروان اعزامی پرسپولیس به عربستان است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس