تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مجمع نمایندگان تهران و کمیسیون شوراها و امور داخلی به احتمال فراوان تا پیش از آغاز تعطیلات جلسات علنی به موضوع فساد در شهرداری ورود خواهد کرد و جلساتی را با مسئولین مرتبط برگزار خواهد کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، عبدالرضا هاشم […]

[ad_1]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مجمع نمایندگان تهران و کمیسیون شوراها و امور داخلی به احتمال فراوان تا پیش از آغاز تعطیلات جلسات علنی به موضوع فساد در شهرداری ورود خواهد کرد و جلساتی را با مسئولین مرتبط برگزار خواهد کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، عبدالرضا هاشم زائی تصریح کرد: موضوع تحقیق و تفحص از شهرداری هنوز به طور جدی مطرح نشده و فعلا کمیسیون شوراها برنامه‌ای برای این امر ندارد، اما قطعا تا پیش از این موضوع بررسی‌هایی انجام خواهد شد تا اطلاعات لازم در مورد ادعاهای مطرح شده کسب شود و از طریق مسئولین شهرداری، شورای شهر و نهادهای نظارتی اطلاعات لازم و مقدماتی کسب خواهد شد.

وی افزود: مجمع نمایندگان تهران نیز قرار است جلسه‌ای را با حضور اعضای شورای شهر تهران برگزار کند و در آن جلسه موضوع فساد در شهرداری پیگیری خواهد شد. البته این جلسه یک بار به تاخیر افتاد و امیدواریم تاریخ بعدی آن هر چه سریعتر مشخص شود.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس