تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مربی تیم ملی فوتسال ضمن ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان در مسابقات جام جهانی کلمبیا گفت: ملی پوشان با تلاش و غیرت سعی خود را برای اجرای بازی و عملکردی مطلوب به کار بستند. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، محمد هاشم زاده، مربی تیم ملی فوتسال درباره بازی […]

[ad_1]

مربی تیم ملی فوتسال ضمن ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان در مسابقات جام جهانی کلمبیا گفت: ملی پوشان با تلاش و غیرت سعی خود را برای اجرای بازی و عملکردی مطلوب به کار بستند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، محمد هاشم زاده، مربی تیم ملی فوتسال درباره بازی ایران برابر روسیه گفت: خیلی خوب بازی کردیم و بچه ها عملکرد مناسبی داشتند. در اواخر نیمه اول و کل نیمه دوم، بازی دست ما بود اما روی اشتباه فردی گل خوردیم. با اینکه نتیجه را واگذارکردیم اما آنها با غیرت بازی کرده و از هیچ تلاشی برای کسب نتیجه مطلوب دریغ نکردند.


هاشم زاده در پاسخ به  این سوال که آیا از عملکرد بازیکنان و کار فنی شان راضی هستید، گفت: تیم ملی ایران بعد از چندین سال به جمع ۴ تیم را یافت. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و از این پس شاهد موفقیت های بیشتری باشیم. تلاشی که بازیکنان انجام دادند تا به این مرحله از مسابقات برسند به نظر من کمتر از قهرمانی نیست و کادر فنی از آنها رضایت دارد.

وی در ادامه درباره نبود قدرت بهادری و محمد کشاورز در بازی رده بندی بیان کرد: نبود این دو بازیکن،کارمان را سخت کرده است. در پاور پلی این دو بازیکن جز ارکان اصلی تیم ما بودند و روی قدرت فنی و تجربه شان حساب باز کرده بودیم. اما دیگر بازیکنان جای این دو ملی پوش را با تلاش و غیرت پر کردند و به همه آنها خسته نباشید می گویم.

مربی تیم ملی درباره داوری بازی ایران و روسیه گفت: متاسفانه در یک یا دو صحنه خطاهایی را به نفع ما نگرفت. داوری که آسیایی بود و با ما رفتاری کرد که ضربه به تیم ما خورد. در هر صورت این بازی تمام شده و تمرکزمان را برای رده بندی می گذاریم.

وی در پایان افزود: تیم هایی که تا این رده صعود کردند، تیم های بسیارخوبی هستند.خیلی باید تلاش کنیم تا برنده میدان شویم. کارمان بسیار سخت است و باید بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس