تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بنابراین گزارش، وزیر بهداشت و درمان در ادامه سفر خود در بازدید از اورژانس بیمارستان شهدای قاین با تأکید بر اینکه در بیمارستان قاین هرچه زودتر بخش اورژانس و دیالیز باید کارهایش انجام شود تا قسمتی از مشکلات این شهرستان حل شود، در جمع خبرنگاران گفت: در هفته دولت به خراسان جنوبی آمدیم تا […]

[ad_1]

بنابراین گزارش، وزیر بهداشت و درمان در ادامه سفر خود در بازدید از اورژانس بیمارستان شهدای قاین با تأکید بر اینکه در بیمارستان قاین هرچه زودتر بخش اورژانس و دیالیز باید کارهایش انجام شود تا قسمتی از مشکلات این شهرستان حل شود، در جمع خبرنگاران گفت: در هفته دولت به خراسان جنوبی آمدیم تا از مراکز درمانی شهرستان ها دیدن کنیم.

وی با بیان اینکه در بعضی از رشته ها کمبود در کشور داریم،‌ افزود: تا دانشجویان این رشته ها تربیت و فارغ التحصیل شوند و تجهیزات برای آنها بیاید،‌ زمان می برد.

وزیر بهداشت و درمان بیان کرد: برخی از رشته ها ازجمله، جراحی مغز،گوش، حلق، بینی و گلو به طور ثابت و ساکن در قاین وجود ندارد.

هاشمی تصریح کرد: تا پایان شهریور ماه توزیع متخصصین را در کشور خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در مواردی که قاین کمبود داشته کمک خواهیم کرد، گفت: با جمعیت ۸۰ میلیونی در برخی رشته ها تنها ۳۵ نفر حدود ۳۰ درصد در سال تربیت می شوند.

وزیر بهداشت و درمان افزود: در بیمارستان قاین هرچه زودتر بخش اورژانس و دیالیز باید کارهایش انجام شود تا قسمتی از مشکلات این شهرستان حل شود.

هاشمی همچنین جانمایی دانشکده پرستاری قاین را مناسب نداست.

در این بازدید استاندار خراسان جنوبی و دیگر مسؤولان استانی و شهرستانی سید حسن قاضی زاده هاشمی را همراهی کردند.

اعتبارات هزینه شده برای ساخت اورژانس از محل اعتبارات ملی است و برای اتمام پروژه به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دیگر نیاز است.

لازم به ذکر است؛ اورژانس بیمارستان شهدای قاین در حال حاضر ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس