تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به روز رسانی می شود… رییس کمیته ملی المپیک گفت: از پیام رهبری که برای اولین بار چنین پیام محبت آمیزی به کمیته المپیک دادند تشکر می کنم چون خستگی را از تن همه ما خارج کرد. به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، کیومرث هاشمی در نشست ارزیابی عملکرد کاروان المپیکی ایران گفت: المپیک ریو با […]

[ad_1]

به روز رسانی می شود…

رییس کمیته ملی المپیک گفت: از پیام رهبری که برای اولین بار چنین پیام محبت آمیزی به کمیته المپیک دادند تشکر می کنم چون خستگی را از تن همه ما خارج کرد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، کیومرث هاشمی در نشست ارزیابی عملکرد کاروان المپیکی ایران گفت: المپیک ریو با همه افت و خیز خود به پایان رسید. چیزی که اکنون مهم است استفاده از تجربیات المپیک است. از علم مدیریت دانش باید بهره بگیریم . تجارب باید مکتوب شود و از ان استفاده شود. حتی در بحث رسانه ها نیز باید مطالب جمع اوری شود و بررسی شود.

وی افزود: بعد از بازی های اسیایی بلافاصله اعزام شدند بچه های المپیکی اما چند بحث وجود داشت یک بحث کسب سهمیه المپیک بود یعنی تا جایی که بتوانیم کسب سهمیه بکنیم بعدداز بحث اعزام و حضور کاروان در ریو و مرحله سوم نظارت و کنترل بود اما اکنون زمان ارزیابی است و باید ارزیابی عملکردی و حتی فرهنگی داشته باشیم.

هاشمی ادامه داد: رئیس جمهوری دوبار برای ورزشکاران المپیکی پیام دادند و همینطور رئیس مجلس شورای اسلامی نیز با صدور پیام و برگزاری جلسه قدردانی از مدال آوران المپیک ریو از قهرمانان کشور حمایت کردند که از ایشان هم قدردانی می کنم.
رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه المپیک ریو با تمام افت و خیزهایش به اتمام رسیده و باید از همین امروز برنامه ریزی برای حضور قدرتمند ورزشکاران کشور در المپیک ۲۰۲۰ ژاپن با رفع کاستی ها و نواقص دردستور کار فدراسیون ها و دست اندرکاران ورزش کشور قرار گیرد، خاطرنشان کرد: هفته آینده هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برای بررسی عملکرد فدراسیون ها در المپیک ۲۰۱۶ ریو جلسه ای را برگزار خواهد کرد.

/۶۰۱۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس