تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: همه فدراسیون‌ها پیش از اعزام به المپیک ۲۰۱۶ ریو شارژ مالی شده‌اند. به گزارش ایلنا، مناف هاشمی که در سالن محل برگزاری مسابقات تیراندازی المپیک حضور یافته بود، اظهار داشت: به دلیل شلوغی مسیر پس از پایان مسابقه به سالن رسیدیم. در ماجرای سفرمان به ریو […]


معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: همه فدراسیون‌ها پیش از اعزام به المپیک ۲۰۱۶ ریو شارژ مالی شده‌اند.

به گزارش ایلنا، مناف هاشمی که در سالن محل برگزاری مسابقات تیراندازی المپیک حضور یافته بود، اظهار داشت: به دلیل شلوغی مسیر پس از پایان مسابقه به سالن رسیدیم. در ماجرای سفرمان به ریو نیز دچار مشکلاتی شدیم.


وی در توضیح این موضوع عنوان کرد: به دلیل اتفاقی که برای یکی از هواپیماها در دبی رخ داد، پرواز ما از تهران به این شهر با سه ساعت تاخیر انجام شد. به همین دلیل پرواز دبی به سائوپائولو را از دست دادیم و ۱۲ ساعت معطل شدیم و در نهایت به مراسم افتتاحیه نرسیدیم.


هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون‌ها پیش از اعزام شارژ مالی شده‌اند گفت: به جز فدراسیون والیبال که به منظور برپایی اردو زودتر به ریو آمده بود، سایر فدراسیون‌های المپیکی دو روز قبل از اعزام شارژ مالی شدند. بیش از ۴۵ درصد بودجه فدراسیون‌ها را پرداخت کردیم. ضمن اینکه فدراسیون جانبازان و معلولان را هم فراموش نکرده و به آنها کمک کردیم و هیچ فدراسیون المپیکی دغدغه مالی ندارد.


هاشمی درباره دلایل سفرش به ریو اظهار داشت:  با دو هدف به برزیل آمدم. هدف اول حل مشکلات مالی احتمالی است هر چند روئسای فدراسیون‌ها در این موضوع نقش دارند اما ما هم در ریو کنار آنها خواهیم بود.


معاون توسعه مالی و پشتیبانی وزرات ورزش ادامه داد: دومین هدفم این است که زیر ساخت‌ها و امکانات کشور برزیل را از نزدیک مشاهده کنم. می‌خواهیم بررسی کنیم که شرایط و امکانات در ریو به چه صورت است و از نظر زیر ساخت‌ها در چه وضعیتی به سر می‌برند. بررسی ورزشگاه‌های محل برگزاری مسابقات مختلف می‌تواند به ما در بحث زیرساخت‌ها کمک کند.


 


 منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس