تاریخ انتشار: ۰۸ آبا ۱۳۹۴

وزیر بهداشت با اشاره به نامه‌نگاری روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور درباره تجمیع بیمه‌ها به رئیس جمهور گفت: شخصا با آقای دکتر روحانی درباره تجمیع بیمه‌ها گفت‌وگو کردم تا تصمیمات لازم اتخاذ شود.

به گزارش “گذارخبر”  در هفته‌های اخیر اظهارنظرها و در ادامه نامه‌نگاری‌های متعددی که گاها برخی مواقع با زبان تهدید نیز همراه بود بین دو وزارتخانه رفاه و بهداشت درباره تجمیع بیمه‌ها رد و بدل شد.

در این راستا حتی مناطره گفت‌وگومحوری نیز از سیما و از برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری برگزار شد که متاسفانه از طرف وزارت رفاه و بیمه‌ها کسی حاضر به شرکت و پاسخگویی نشد؛ در نهایت مسئولان وزارت بهداشت و مجلسیان نیز تاکید بر اجرای قانون تجمیع بیمه‌ها داشتند به طوری که حتی یکی از نمایندگان مجلس عنوان کرد که عدم اجرای تجمیع بیمه‌ها باعث شکست طرح تحول سلامت و در نهایت ایجاد بحران می‌شود بنابر این رئیس جمهور باید شخصا در این باره ورود کند.

در این رابطه سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت نیز درباره اتفاقات یکی، دو هفته اخیر درباره تجمیع بیمه‌ها و اظهارنظرهای مختلفی که در واکنش و عدم همراهی وزارت رفاه مواجه شده است به تسنیم گفت: بنده شخصا با آقای روحانی مطالبی را درباره بیمه‌ها عرض کردم و با وی صحبت‌هایی داشتم و امیدوارم رئیس جمهور درباره تجمیع بیمه‌ها تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: همچنین درباره اجرای قانون تجمیع بیمه‌ها، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نیز به شخص جمهور نامه‌هایی را نوشته‌اند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس