تاریخ انتشار: ۱۱ ارد ۱۳۹۵
غرضی:

وزیر پست و تلگراف دولت میرحسین موسوی و آیت‌الله هاشمی متعقد است که هاشمی رفسنجانی فردی است که همواره در همه عرصه های سیاسی کشور حضور پر رنگ داشته است و این حضور طبیعتا به علت توانایی منحصر به فرد ایشان است.

به گزارش “گذارنیوز”  نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ در خصوص فشارهای اخیرعلیه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: هر چه به آقای هاشمی رفسنجانی فشار بیاورند، دو اتفاق روی خواهد داد. اول محبوبیت و دیگری اینکه رأی ایشان بالا خواهد رفت. دیدیم که فشارها علیه ایشان نتیجه عکس داشت و ایشان به عنوان منتخب اول از تهران به مجلس خبرگان راه پیدا کرد.

وی ادامه داد: هرگاه به وسیله عامل فشار بر اشخاص، جریان خاصی را بر دیگران ترجیح دهید نتیجه عکس خواهد داد. دولت نهم و دهم با وضعی که ایجاد کرده بود باعث شکل‌گیری سونامی هفتم اسفند شد؛ مردم پای صندوق‌های رأی آمدند و به ۴۶ نفر رأی دادند. این عکس‌العمل نسبت به دولت نهم و دهم ایجاد شد.

غرضی افزود: از من سؤال شد که آیا آقای هاشمی رفسنجانی تغییر کرده است؟ من در پاسخ گفتم: خیر تغییر نکرده است. آیت‌الله هاشمی‌ که من به مدت ۵۴ سال می‌شناسم همیشه در رأس امور ماندگار است، اگر آقای هاشمی‌رفسنجانی را بررسی کنید متوجه خواهید شد که در بسیاری از مسائل کشور حضور داشته و دارند؛ مثلاً در پرونده مجاهدین، در پرونده انقلاب، تشکیل حزب جمهوری‌اسلامی،نفی حزب‌جمهوری، جنگ تحمیلی، در صلح، در ریاست‌جمهوری، در انتخابات و … حضور دارند.

استاندار اسبق خوزستان با بیان اینکه آقای هاشمی رفسنجانی کشور را برای خود می‌داند، افزود: ایشان بر اساس مبانی خود عمل می‌کند و خود را همیشه در رأس امور نگه داشته و طبیعتا هم توانایی چنین کاری را دارند؛ بنابراین همواره به عنوان یک سیاستمدار زبده مطرح می‌شود.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس