تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] هاشمی می گوید: در جلسات کارشناسی که در ستاد عالی بازی‌ها و با رسانه‌ها نیز داشتیم، تأکید کردیم که کار اصلی کاروان ما از هفته دوم آغاز خواهد شد. به گزارش ایلنا،‌ کیومرث هاشمی در مورد عملکرد کاروان ایران در هفته اول المپیک بیان کرد: در برآورد اولیه هیچ موقع کسب مدال در هفته […]

[ad_1]

هاشمی می گوید: در جلسات کارشناسی که در ستاد عالی بازی‌ها و با رسانه‌ها نیز داشتیم، تأکید کردیم که کار اصلی کاروان ما از هفته دوم آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا،‌ کیومرث هاشمی در مورد عملکرد کاروان ایران در هفته اول المپیک بیان کرد: در برآورد اولیه هیچ موقع کسب مدال در هفته اول را پیش‌بینی نکرده بودیم و حتی در جلسات کارشناسی که در ستاد عالی بازی‌ها و با رسانه‌ها نیز داشتیم، تأکید کردیم که کار اصلی کاروان ایران از هفته دوم المپیک شروع می‌شود.


او ادامه داد: در مورد تیراندازی نیم‌نگاهی به کسب مدال داشتیم، اما در سبد پیش‌بینی مدال‌ها، مدال تیراندازی را لحاظ نکرده بودیم.

هاشمی با اشاره به آغاز کار سه رشته مدال‌آور کشورمان در هفته دوم بازی‌ها، تصریح کرد: در هفته دوم سه رشته مدال‌آور کشتی، تکواندو و وزنه‌برداری کار خود را آغاز می‌کنند. امیدواریم بتوانیم مدال بگیریم و کاروان ایران حساب مدال شود.

رئیس کمیته ملی المپیک در مورد اینکه ایران در هفته اول مدال نگرفت، بیان کرد: مدال نگرفتن در هفته اول بازی‌ها را نباید به حساب ضعیف بودن کاروان گذاشت، زیرا پتانسیل مدال‌آوری در آن رشته‌ها وجود نداشت و کارشناسان نیز به این موضوع اذعان داشتند. باید در سه رشته مدال‌آور وزنه‌برداری، کشتی و تکواندو توقع کسب مدال را داشته باشیم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس