تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون نخست وزیر ویتنام گفت: تا سال ۲۰۲۰ میلادی ۵۰ درصد جمعیت این کشور از پوشش بیمه اجتماعی برخوردار می‌شوند. به گزارش ایسنا، “وو دوک دام” معاون نخست وزیر ویتنام اظهار کرد: این کشور به دنبال آن است تا سال ۲۰۲۰ میلادی حدود ۵۰ درصد مردم تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار بگیرند و همچنین […]

[ad_1]

معاون نخست وزیر ویتنام گفت: تا سال ۲۰۲۰ میلادی ۵۰ درصد جمعیت این کشور از پوشش بیمه اجتماعی برخوردار می‌شوند.

به گزارش ایسنا، “وو دوک دام” معاون نخست وزیر ویتنام اظهار کرد: این کشور به دنبال آن است تا سال ۲۰۲۰ میلادی حدود ۵۰ درصد مردم تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار بگیرند و همچنین نرخ دارندگان پوشش بیمه سلامت به حدود ۹۰ درصد برسد.

به گفته معاون نخست وزیر ویتنام در حال حاضر پوشش بیمه سلامت بیش از ۷۹ درصد جمعیت این کشور را شامل می‌شود در حالیکه تنها ۲۵ درصد جمعیت این کشور از پوشش اجتماعی برخوردار هستند که البته با توجه به شرایط و مکانیزم‌های موجود در این کشور این آمار بسیار پایین است.

تا پایان ماه گذشته میلادی، حدود ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از مردم ویتنام از بیمه اجتماعی برخوردار شدند. همچنین بیش از ۱۰ میلیون نفر تحت پوشش بیمه بیکاری قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، وو دوک دام همچنین بیان کرد: لازم است حوزه بیمه اصلاح روند نظارتی خود را به منظور جذب افراد بیشتر برای استفاده از بیمه اجتماعی تشدید کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس