تاریخ انتشار: ۳۱ ارد ۱۳۹۵

– امام جمعه شیعه و سنی خاش نیمه شعبان را فرصتی مناسب برای پاسداشت و نکوداشت خدمات، تلاشها، همت، ایثار و جانفشانی های سربازان گمنامی دانستند که بدون نام و نشان در عرصه های مختلف حضوری فعال و موثر دارند و امنیت و آرامش را برای ملت به ارمغان می آورند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا نیروهای دلسوز و خدمتگذار در وزارت اطلاعات همواره با توکل بر خدا و توجه به «شرع، قانون و اخلاق» تلاش کرده اند از منافع ملی و ارزش های مقدس نظام جمهوری اسلامی صیانت و با بهره مندی از رهنمود های حکیمانه حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری «مدظله العالی» ماموریت های ذاتی این وزارت خانه را پی گیری کنند که عملکرد آنان در عرصه های مختلف قابل تجلیل است.
از ماموریت های مهم این وزارت خانه تلاش برای حفظ انسجام ملی، اجتماعی و سیاسی کشور و صیانت از سرمایه های اجتماعی، مذهبی، سیاسی و اقتصادی است که فرزندان ملت در وزارت اطلاعات بخوبی توانسته اند در انجام امور محوله موفق باشند.
امام جمعه شهرستان خاش با اشاره به اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) به عنوان دلسوزان واقعی نظام همواره مجاهدتهای خاموشی دارند گفت: اقدامات این عزیزان در سنگر خدمت باعث افتخار برای کشور و ملت بزرگ ایران است.
حجت الاسلام محمدحسین میری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: هوشمندی، بصیرت، شناخت از دغدغه ها و حساسیتها خدمات نیروهای وزارت اطلاعات را برجسته ساخته است.
امام جمعه خاش ضرورت همکاری اقشار جامعه را با نیروهای امنیتی و انتظامی برای داشتن جامعه سالم و عاری از هر گونه جرم و جنایت متذکر شد و گفت: ما بر حسب وظیفه از اقدامات مجاهدانه و دلسوزانه خدمتگذاران ملت و نظام در وزارت اطلاعات تقدیر می کنیم.
وی اظهار داشت: خداوند متعال را شاکریم عزیزان ما در سنگر خدمت، تامین امنیت و مقابله با عوامل فساد و ناامنی بسیار خوش درخشیده اند.
حجت الاسلام میری ادامه داد: دشمن تمام تلاش خود را در جهت به انحراف کشاندن جوانان به کار گرفته است، به همین سبب ضروری است تمام برنامه های دولت و خانواده ها در راستای تامین نیازهای قشر جوان به اجرا در آید.
وی اظهار داشت: در شرایط حساس کنونی، میهن اسلامی ایران به پویایی و نشاط نسل جوان و آینده ساز نیازمند است.
امام جمعه خاش دخالتهای غربی ها در امور کشورمان را محکوم کرد و افزود: ملت و دولت ما برای حفظ ارزشهای خود همدل و هم رای هستند و برای دفاع از دستاوردهای خود پاسخ هرگونه تهدیدات دشمنان را می دهند.
امام جمعه مسجد جامع توحیدیه اهل سنت خاش نیز بیان کرد: حضور جوانان و نیروهای ارزشمند وزارت اطلاعات سبب عزتمندی جامعه ایرانی شده است.
مولوی محمدعلی شهنوازی اظهار داشت: توسعه، رشد و آبادانی کشور در همدلی و همزبانی و مشارکت اقشار مختلف در عرصه های گوناگون وابسته بوده و نقش سربازان گمنام نیز بی بدیل است.
مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی شهرستان خاش نیز با گرامی داشت اعیاد شعبانیه و تبریک روزهای جوان و سربازان گمنام امام زمان (عج) از نقش و حضور نیروهای پرتلاش و سخت کوش وزارت اطلاعات قدردانی و بیان کرد: عزت و سربلندی، شکوه و بالندگی کشورمان به نقش و حضور موثر جوانان و دلسوزانی گره خورده که به عزتمندی و سرافرازی کشور می اندیشند.
خاش از توابع استان سیستان و بلوچستان در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.
۷۳۱۰ / ۶۰۸۱

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس