تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مهرداد بابادیوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد عملکرد ملی‌پوشان تنیس روی میز در مسابقات المپیک اظهار داشت: نوشاد و نیما ضعیف‌تر از حد انتظار ظاهر شدند و برعکس آنها ندا بسیار خوب کار کرد و پتانسیل بالای خود را نشان داد. نمی‌دانم چرا برای برادران عالمیان این اتفاق افتاد، نوشاد […]

[ad_1]

مهرداد بابادیوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد عملکرد ملی‌پوشان تنیس روی میز در مسابقات المپیک اظهار داشت: نوشاد و نیما ضعیف‌تر از حد انتظار ظاهر شدند و برعکس آنها ندا بسیار خوب کار کرد و پتانسیل بالای خود را نشان داد. نمی‌دانم چرا برای برادران عالمیان این اتفاق افتاد، نوشاد پیش از این و در المپیک قبلی بازیکن رده ۲۸ دنیا را برده بود و برای این المپیک با توجه به تجربه‌اش انتظار بیشتری داشتیم.

وی ادامه داد: فدراسیون هم برای آماده‌سازی آنها چیزی کم نگذاشت، آنها اردوی چین رفتند و در مسابقات کره و ژاپن شرکت کردند که همه از نتایج و عملکرد خودشان راضی بودند.

مربی سابق تیم ملی تنیس روی میز ایران عنوان کرد: مشخص بود که نیما استرس زیادی دارد و آرامش روانی و تمرکز لازم دیده نمی‌شود. او هم بازیکنان بزرگی را برده بود اما در بازی دومش نباید این طور شکست می‌خورد. درست است که حریفان آنها قوی بودند اما آنها در بازی یکطرفه نتیجه را واگذار کردند که اصلاً انتظارش را نداشتیم، نتوانستند بازی خودشان را انجام دهند.

بابادیوند با اشاره به عصبانیت نوشاد عالمیان گفت: مشخص بود که آنها اعتماد به نفس پایینی داشتند، سرویس‌های زیادی خراب کردند و با عصبانیت بازی می‌کردند، نباید ای اتفاق آن هم در المپیک بیفتد.

وی در مورد اینکه نوشاد گفته است فدراسیون قبلی ۱۰ سال او را عقب انداخت، گفت: به نظر من نباید پیروزی‌ها را به فدراسیون فعلی و شکست‌ها را به نام فدراسیون قبل تمام کنیم. نباید زحماتی که قبلاً کشیده شده است را نادیده بگیرد. درست است فدراسیون قبلی هم مشکلاتی داشت اما همین نوشاد المپیک قبلی را در زمان فدراسیون قبلی رفت که آن نتایج درخشان را هم گرفت و به رده ۴۰ دنیا صعود کرد.

سرمربی سابق تیم ملی ادامه داد: بازیکن نباید به امید فدراسیون باشد، خیلی از بازیکنان دنیا هم خودشان در مسابقات حضور پیدا می‌کنند، در ایران هم چند بازیکن اینطور هستند.

وی در پایان عنوان کرد: در مجموع از عملکرد برادران عالمیان ضعیف تر از حد انتظار بود و باید پس از بازگشت یک کار کارشناسی صورت بگیرد و سرمربی تیم ملی می‌تواند بهتر در مورد این شکست‌ها توضیح بدهد. به نظر من بانوان ما در چند سال گذشته بسیار خوب کار کردند، در مسابقات قهرمانی جهان هم دیدیم چه درخششی داشتند، باید بیشتر به آنها توجه کنیم.

انتهای پیام/س

http://fna.ir/5MWGRF

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس